Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gołymin-Ośrodek

Zamawiający Gmina Gołymin-Ośrodek (Gołymin-Ośrodek, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gołymin-Ośrodek”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Gołymin-OśrodekGołymin-Ośrodek, Mazowieckieopublikowano 29 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gołymin-Ośrodek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378090

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szosa Ciechanowska 8

1.4.2.)Miejscowość

Gołymin-Ośrodek

1.4.3.)Kod pocztowy

06-420

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

infrastruktura@golymin-osrodek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.golymin-osrodek.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ef642a3-32f3-4b6b-a5a6-671a7f9334e8

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00623036

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00358593

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gołymin-Ośrodek

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń w budynku Urzędu Gminy Gołymin-Ośrodek. Planowany remont pomieszczeń wymaga wykonania następujących prac rozbiórkowych, remontowo – budowlanych, elektrycznych i instalacyjnych:
Roboty rozbiórkowe:
• demontaż drzwi i ościeżnic drzwiowych,
• rozebranie ścianek działowych,
• skucie ze ścian istniejących okładzin z płytek ceramicznych,
• rozebranie okładzin posadzkowych,
• zerwanie istniejących posadzek drewnianych typu parkiet,
• zerwanie istniejących okładzin posadzkowych PCV,
• zeszlifowanie istniejących okładzin posadzkowych lastrykowych,
• wykucie otworów drzwiowych w ścianach,
• wykucie starych parapetów betonowych,
• demontaż opraw oświetleniowych sufitowych i ściennych,
• demontaż osprzętu sanitarnego w pom. łazienek: umywalki, sedesy, pisuar, baterie umywalkowe, grzejniki, rury c.o. i wod.-kan.,
• demontaż starych lamp oświetleniowych, gniazd i wyłączników,
• wywóz materiałów z rozbiórki.

Roboty budowlane:
• obsadzenie nowych drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami,
• wykonanie gładzi gipsowych na ścianach, ościeżach i sufitach,
• układanie glazury na ścianach w pom. łazienek,
• malowanie ścian i sufitów farbami akrylowymi i emulsyjnymi we wszystkich pomieszczeniach,
• wyrównanie podłóż pod posadzki,
• wykonanie wylewek samopoziomujących,
• wykonanie okładziny posadzek z płytek ceramicznych w pomieszczeniach łazienek,
• wykonanie nowych okładzin na ścianach z płytek ceramicznych w pomieszczeniach łazienek,
• malowanie ścian i sufitów farbami akrylowymi i emulsyjnymi,
• zamurowania otworów w ścianach po wykutych drzwiach,
• układanie nowych paneli podłogowych,
• obsadzenie nowych parapetów z konglomeratu w niektórych pomieszczeniach,
• malowanie parapetów farbami olejnymi,
• montaż ścianek systemowych łazienkowych wraz z drzwiami,
• montaż ścianki działowej z płyt G-K na profilach stalowych systemowych.

Roboty sanitarne:
• wykonanie przebudowy instalacji wodno-kanalizacyjnej, polegającej na wykonaniu dodatkowych podejść (punktów wod.-kan.) w celu zamontowania dodatkowych urządzeń sanitarnych,
• montaż nowego osprzętu sanitarnego: umywalki, sedesy, pisuar, zlewozmywak, baterie umywalkowe, baterie zlewozmywakowe,
• montaż nowych grzejników.

Roboty elektryczne:
• wykonanie przebudowy instalacji elektrycznej, umożliwiającej montaż nowych punktów świetlnych oraz gniazd i wyłączników w nowotworzonym pomieszczeniu socjalnym,
• montaż opraw oświetleniowych typu LED 60x60,
• montaż nowych opraw oświetleniowych – kinkiety ścienne nad lustrami w łazienkach,
• montaż przepływowych podgrzewaczy wody w łazienkach oraz pomieszczeniu socjalnym,
• pomiary elektryczne
oraz wszelkie inne czynności, które okażą się być niezbędne do prawidłowej i kompleksowej realizacji przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45431000-7 - Kładzenie płytek

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

APM Budownictwo Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5662034302

4.3.4.)Miejscowość

Gołymin-Ośrodek

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

495699,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00438194/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zwiększenie zakresu robót polegających na remoncie pomieszczeń biurowych nie przekraczających określonego limitu 15% wartości robót budowlanych

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

1. Zgodnie z art. 455 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. — Prawo zamówień publicznych zwiększa się zakres robót objętych umową OK.2151.77.2025 z dnia 09 września 2025r. o dodatkowe roboty budowlane polegające na remoncie następujących pomieszczeń biurowych: pokój nr 6, nr 7, nr 13, nr 14, nr 15, nr 21, nr 22.
2. Na podstawie § 17 ust. 1 pkt 1 lit. a) umowy nr OK.2151.77.2025 § 3 ust. 1 umowy otrzymuje nowe brzmienie: „1. Termin realizacji robót to 15 tygodni od daty zawarcia niniejszej umowy, tj. zakończenie realizacji przedmiotu umowy ustala się do dnia 23 grudnia 2025r.”.
3. § 8 ust. 1 otrzymuje nowe brzmienie: „1. Strony ustalają wynagrodzenie ryczałtowe Wykonawcy za wykonanie przedmiotu umowy na kwotę 463 238,64 zł netto + 23% VAT, tj. 569 783,53 zł brutto (słownie: pięćset sześćdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset osiemdziesiąt trzy złote pięćdziesiąt trzy grosze).”.

5.4.6.)Wartość zmiany

569783,53

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

569783,53 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

W związku ze zwiększeniem zakresu robót o dodatkowe roboty budowlane zmieniono termin realizacji robót do 15 tygodni tj. do dnia 23 grudnia 2025r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gołymin-Ośrodek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołymin-Ośrodek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.