Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa drogi gminnej w m. Skoczykłody”

Zamawiający Gmina Głuchów (Głuchów, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej w m. Skoczykłody”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GłuchówGłuchów, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 29 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 365 854 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Głuchów

1.2.)Oddział zamawiającego

Głuchów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148236

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Aleja Klonowa

1.4.2.)Miejscowość

Głuchów

1.4.3.)Kod pocztowy

96-130

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.4.7.)Numer telefonu

468157530

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminagluchow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminagluchow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-404111fd-aea0-45b8-8cdc-cc0a9ef891bb

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00622415

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00414802

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa drogi gminnej w m. Skoczykłody”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Przebudowa drogi gminnej w m. Skoczykłody” (dalej: „Przedmiot zamówienia”).
Zamówienie dotyczy przebudowy drogi gminnej nr 113105E na odcinku długości 280,00mb w m. Skoczykłody gm .Głuchów pow. skierniewicki, woj. łódzkie,. (działki nr 60, 126, obr. 0015 Skoczykłody).
Przebudowa polegać będzie na wykonaniu w miejsce istniejącej jezdni z kruszywa, jezdni o nawierzchni asfaltowej oraz utwardzeniu poboczu kruszywem łamanym i obejmuje:
- rozbiórkę istniejącej nawierzchni poprzez korytowanie na potrzeby wbudowania projektowanej konstrukcji jezdni,
- wbudowanie poszczególnych warstw konstrukcji jezdni,
- wykonanie poboczy szerokości 0,75m wraz z utwardzeniem kruszywem łamanym,
- wykonanie zjazdów z kruszywa łamanego na szerokości 0,75m.
Zjazdy natomiast zostaną utwardzone kruszywem łamanym.


Roboty budowlane będące przedmiotem zamówienia prowadzone będą w oparciu o opis przedmiotu zamówienia, który został zamieszczony w dokumentacji projektowej: budowlanej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz przedmiarach robót.

3.9.)Główny kod CPV

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

F.H. AGRO-TRANS Ryszard Skoneczny

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7730002133

4.3.4.)Miejscowość

Nowe Studzianki

4.3.5.)Kod pocztowy

97-216

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

344564,82 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00547342/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

344564,82 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzch…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
365 854 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
227 494 zł1 286 578 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 059 084 zł
Źródło próbki
CPV 45233200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
227 494 zł
Mediana
365 854 zł
Górny kwartyl
1 286 578 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Głuchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głuchów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.