Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Żelechów

Zamawiający Gmina Żelechów (Żelechów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Żelechów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŻelechówŻelechów, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 29 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŻELECHÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582204

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Żelechów

1.4.3.)Kod pocztowy

08-430

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@zelechow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zelechow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-222620ae-4cac-49ef-a2f4-479009236d83

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00621848

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00499811

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja oświetlenia drogowego na terenie gminy Żelechów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Część I - Przebudowa oświetlenia ulicznego przy ul. Ogrodowej w Żelechowie
Zakres robót obejmuje w szczególności:
1. Prace przygotowawcze, pomiarowe i geodezyjne wytyczenie trasy.
2. Demontaż kolidujących elementów istniejącego oświetlenia (jeśli występują).
3. Budowę napowietrzno-kablowej linii oświetlenia ulicznego nN-0,4 kV
4. Ustawienie słupów oświetleniowych:
o żerdzie żelbetonowe typu ZN-10 (przelotowe),
o żerdzie wirowane E-10,5/4,3 (końcowe),
o fundamenty UP1, UP3, belki B60 i U-85 – beton B-7,5.
5. Wykonanie linii:
o przewody ASXSN 2×25 mm² (napowietrzne izolowane),
o odcinek podziemny – kabel YAKXS 4×25 mm² w rurze osłonowej Ø 75 mm,
o montaż osprzętu izolowanego, zacisków przelotowych i odciągowych.
6. Montaż 14 stanowisk oświetleniowych z oprawami LED 40 W (≈ 6100 lm, 4000 K) na wysięgnikach stalowych ocynkowanych dł. 1,5 m – montaż „nad przewodami”.
7. Zastosowanie osprzętu:
o bezpieczniki topikowe 6 A w podstawach izolowanych,
o ograniczniki przepięć ASA 0,5/10 kA,
o uziemienia R < 10 Ω.
8. Włączenie nowej linii do istniejącego obwodu oświetlenia ul. Ogrodowej zasilanego z układu sterowania SON przy sklepie „Biedronka” (układ TT, zabezpieczenie 10 A).
9. Wykonanie pomiarów: rezystancji izolacji, uziemień, skuteczności zabezpieczeń.
10. Odtworzenie nawierzchni i terenów zielonych po zakończeniu robót.

Szczegółowy zakres robót przedstawiony został w projekcie technicznym oraz przedmiarze robót stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Igpol Iga Olszanowska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372056293

4.3.3.)Ulica

UL. WŁOSKA 16/C.03

4.3.4.)Miejscowość

BIAŁA PODLASKA

4.3.5.)Kod pocztowy

21-500

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

47256,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00558709/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

47256,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żelechów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żelechów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.