Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych w ramach projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa kalendarzy książkowych w ramach projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych i kalendarzy książkowych w ramach projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE z podziałem na dwie części.

Zamawiający Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych i kalendarzy książkowych w ramach projektu gospodarczego…”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Województwo Lubelskie z siedzibą w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 23 grudnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 156 605 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Agencja Reklamowa SOLDIES Dominik Maślerz (część 1); Zapol Sobczyk Sp. K. (część 2).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Artura Grottgera 4

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-029

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

karolina.raczkiewicz@lubelskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://lubelskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych i kalendarzy książkowych w ramach projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE z podziałem na dwie części.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8e0ed2e8-5825-49c0-aeb5-87429fcf4c9a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00620556

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00019112/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.34 zakup materiałów promocyjnych i informacyjnych - gadżety oraz druk kalendarzy biurkowych i książkowych z logo projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00520826

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OP-IV.272.119.2025.KRC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

69725,36 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych w ramach projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1.

4.5.3.)Główny kod CPV

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

4.5.5.)Wartość części

47538,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa kalendarzy książkowych w ramach projektu gospodarczego Marka LUBELSKIE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2.

4.5.3.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

4.5.5.)Wartość części

22186,59 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18696,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77490,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

41900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamowa SOLDIES Dominik Maślerz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6812077390

7.3.3)Ulica

Droginia 320

7.3.4)Miejscowość

Myślenice

7.3.5)Kod pocztowy

32-400

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8610,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27405,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12841,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zapol Sobczyk Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8520509412

7.3.3)Ulica

al. Piastów 42

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-062

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1841,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 605 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
71 581 zł289 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
218 086 zł
Źródło próbki
CPV 39294100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
71 581 zł
Mediana
156 605 zł
Górny kwartyl
289 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39294100-0 (Artykuły informacyjne i promocyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Reklamowa SOLDIES Dominik Maślerz (Myślenice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.