Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
245 939 zł
Umowa zawarta
5 września 2025
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 245 939 zł – 369 656 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bolków, ul. Wiśniowa.

Zamawiający Gmina Bolków (Bolków, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bolków, ul. Wiśniowa”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U. BUD-DREW Kacper Gołębski. Wartość umowy: 245 939 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina BolkówBolków, Dolnośląskieopublikowano 23 grudnia 2025
Wartość umowy
245 939 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.H.U. BUD-DREW Kacper Gołębski (Kowary).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 245 938,50 zł (umowę zawarto 5 września 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 245 938,50 zł do 369 656,48 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail