Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków w zamkniętych naczyniach jednorazowych do mieszkań osób wskazanych przez Ośrodki Pomocy Społecznej m.st. Warszawy

Zamawiający Centrum Usług Społecznych "Społeczna Warszawa" (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przygotowanie i dostarczenie gorących posiłków w zamkniętych naczyniach jednorazowych do…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centrum Usług Społecznych "Społeczna Warszawa"Warszawa, Mazowieckieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 214 019 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych "Społeczna Warszawa"

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367226100

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Skaryszewska 3

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-802

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 277 49 70

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

cus@um.warszawa.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wsparcie.um.warszawa.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00620031

2.2.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

1. Podana w sekcji 4.3.) Ogłoszenia o wyniku post. wartość zamówienia: 886877,04 PLN stanowi wartość całego zamówienia, przy czym, szacunkowa wartość zamówienia wynosi: - dla cz. 1 – Dzielnice: Śródmieście, Ochota – 359 308,40 zł netto; - dla cz. 2 – Dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus – 229 936,80 zł netto; - dla cz. 3 – Dzielnice: Wola, Żoliborz – 297 631,84 zł netto. 2. W SEKCJI VII Ogłoszenia o wyniku post., wskazano Wykonawcę KCP HOLDING Sp. z o.o. i informacje jego dotyczące - wykonawca, z którym zawarto umowy na wszystkie 3 części zamówienia. 3. W SEKCJI VIII Ogłoszenia o wyniku post.: - sekcja 8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-27 - dotyczy umów zawartych na każdą z 3 części. - sekcja 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 844171,80 PLN stanowi wartość wszystkich 3 umów zawieranych w ramach zamówienia, przy czym dla każdej Dzielnicy, wartość umowy wynosi: a) dla cz. 1 – Dzielnice: Śródmieście, Ochota – 319 913,00 zł brutto; b) dla cz. 2 – Dzielnice: Bemowo, Bielany, Ursus – 259 260,00 zł brutto; c) dla cz. 3 – Dzielnice: Wola, Żoliborz – 264 998,80 zł brutto. - sekcja 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: Od 2025-12-01 do 2026-02-01- dotyczy umów zawartych na każdą z 3 części.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Społecznych "Społeczna Warszawa" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.