Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup samochodu specjalistycznego – chłodni dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie

Zamawiający Wojewódzka Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup samochodu specjalistycznego – chłodni dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 282 407 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W SZCZECINIE

1.2.)Oddział zamawiającego

WSSE Szczecin

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000292669

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Spedytorska 6/7

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-632

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

administracja.wsse.szczecin@sanepid.gov.pl

1.4.8.)Numer faksu

administracja.wsse.szczecin@sanepid.gov.pl

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja.wsse.szczecin@sanepid.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/wsse-szczecin

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0979fd83-b4fa-42ac-b6f8-3374f36826ce

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00619801

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00517980

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup samochodu specjalistycznego – chłodni dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu specjalistycznego – chłodni dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczecinie

3.9.)Główny kod CPV

34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-23

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AUTO CLUB Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7822380601

4.3.3.)Ulica

ul. Opłotki 15

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-012

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

179900,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00557529/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

179900,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34130000-7Pojazdy silnikowe do transportu tow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
282 407 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
230 822 zł414 454 zł
Rozstęp międzykwartylowy
183 632 zł
Źródło próbki
CPV 34130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
230 822 zł
Mediana
282 407 zł
Górny kwartyl
414 454 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzka Stacja Sanitarno-epidemiologiczna w Szczecinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34130000-7 (Pojazdy silnikowe do transportu towarów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.