Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sporządzenie dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg na terenie Gminy Lubaczów

Zamawiający Gmina Lubaczów (Lubaczów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sporządzenie dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg na terenie Gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubaczówLubaczów, Podkarpackie (powiat Lubaczowski →)opublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 244 199 zł
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

15 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lubaczów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900654

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jasna 1

1.4.2.)Miejscowość

Lubaczów

1.4.3.)Kod pocztowy

37-600

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@gminalubaczow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gminalubaczow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4cf25df4-7504-4b3c-bdc4-7ecfd38509cf

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00619741

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00445137

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Sporządzenie dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg na terenie Gminy Lubaczów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Sporządzenie kompletnej dokumentacji technicznej dla budowy i przebudowy dróg gminnych na terenie Gminy Lubaczów z podziałem na poszczególne zadania:

• Część nr 8 – Przebudowa drogi powiatowej ul. Długa w Lisich Jamach (około 1200 mb);


Mapy orientacyjne, minimalny zakres infrastruktury planowany do zaprojektowania oraz inne istotne informacje stanowią załącznik nr 8 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ).

12.5. Zakres zamówienia został określony w załączniku nr 8 SWZ. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy– załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

180 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MG Projekt Marcin Grabowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7921535828

4.3.4.)Miejscowość

Jarosław

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

49500 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00617875/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

49500,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zak…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
244 199 zł
Próbka: 68 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
110 500 zł381 883 zł
Rozstęp międzykwartylowy
271 383 zł
Źródło próbki
CPV 71322000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
110 500 zł
Mediana
244 199 zł
Górny kwartyl
381 883 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubaczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubaczów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.