Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Cyberbezpieczny Samorząd

Zamawiający Gmina Lniano (Lniano, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Cyberbezpieczny Samorząd”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LnianoLniano, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 23 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lniano

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351021

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wyzwolenia 7

1.4.2.)Miejscowość

Lniano

1.4.3.)Kod pocztowy

86-141

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lniano.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lniano.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-84c03f88-1dbb-41ea-9f27-31e2c6e5fe45

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00618100

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00290547

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego "Cyberbezpieczny Samorząd" o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Cyberbezpieczny Samorząd

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I Zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego w siedzibie Zamawiającego.
Zakres przedmiotowego zamówienia obejmuje:
a) dostawę w zakresie:
- serwer (1 sztuka)
- serwerowy system operacyjny (4 sztuki)
- macierz (1 sztuka)
- UPS (1 sztuka)
- przełącznik sieciowy (1 sztuka)
- Access Point (3 sztuki)
- Serwer NAS z dyskami
- Mini UPS (26 sztuk)
b) wdrożenie w zakresie:
- serwer z macierzą
- przełączników sieciowych
- instalację punktów dostępowych (AP)
- System NAS
- UPS
- testy powdrożeniowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania techniczne, specyfikację oraz zakres wdrożenia Zamawiającego określono w Załączniku nr 1a do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na dostawę i wdrożenie sprzętu informacyjnego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

3.9.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72225000-8 - Usługi w zakresie oceny i analizy gwarancji jakości systemu

48821000-9 - Serwery sieciowe

32422000-7 - Elementy składowe sieci

30233132-5 - Napędy dyskowe

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II Zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego do siedziby Zamawiającego.
Agregat powinien być wykonany zgodnie z obowiązującymi normami i standardami:
• 2006/42/CE Bezpieczeństwo maszyn.
• Kompatybilność elektromagnetyczna 2014/30/UE.
• 2014/35/UE sprzętu elektrycznego przewidzianego do stosowania w określonych granicach napięcia
• 2000/14/WE Poziom hałasu. Emisja hałasu na zewnątrz urządzenia. (ze zmianami wprowadzonymi przez 2005/88/WE)
• Emisji zanieczyszczeń gazowych i pyłowych 97/68/WE. (ze zmianami wprowadzonymi przez 2012/46/EU)
• EN 12100, EN 13857, EN 60204
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania techniczne, specyfikację oraz zakres wdrożenia
Zamawiającego określono w Załączniku nr 1c do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na dostawę i wdrożenie
sprzętu informacyjnego w ramach konkursu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”.

3.9.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

3.10.)Dodatkowy kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AL PROJEKT Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1182241275

4.3.4.)Miejscowość

Łomianki

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

67650 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00340709/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

67650 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lniano prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lniano.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48820000-2 (Serwery). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.