Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa przyczepy i ciągnika na potrzeby Urzędu Gminy Sulęczyno

Zamawiający Gmina Sulęczyno (Sulęczyno, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa przyczepy i ciągnika na potrzeby Urzędu Gminy Sulęczyno”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SulęczynoSulęczyno, Pomorskie (powiat Kartuski →)opublikowano 22 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sulęczyno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675072

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kaszubska 26

1.4.2.)Miejscowość

Sulęczyno

1.4.3.)Kod pocztowy

83-320

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@suleczyno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.suleczyno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1fc67815-77d1-4a93-ac34-afe6a2abfd29

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00617386

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00518059

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa przyczepy i ciągnika na potrzeby Urzędu Gminy Sulęczyno

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Zakup i dostawa przyczepy na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej.
Zadanie: Część nr 1: Zakup i dostawa przyczepy ochrony ludności i obrony cywilnej realizowane jest w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej” na podstawie Umowy w sprawie udzielenia, przekazania i rozliczenia dotacji celowej

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części został określony w załączniku nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

16500000-0 - Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Zakup i dostawa ciągnika na potrzeby Urzędu Gminy Sulęczyno.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części został określony w załączniku nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

16000000-5 - Maszyny rolnicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

16700000-2 - Ciągniki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

KANIA WAŁCZ Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7651702936

4.3.4.)Miejscowość

Wałcz

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

128904,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00574566/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

128904,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16500000-0Przyczepy lub naczepy samozaładowcz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sulęczyno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulęczyno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16500000-0 (Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.