Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji w ramach operacji pn. „Liderki innowacji - innowacyjne rozwiązania na obszarach wiejskich”, realizowanej zgodnie z Planem Operacyjnym na 2025 r

Zamawiający Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (Kalsk, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji w ramach operacji pn. Liderki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Lubuski Ośrodek Doradztwa RolniczegoKalsk, Lubuskieopublikowano 22 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

LUBUSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO

1.2.)Oddział zamawiającego

LODR

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001059001

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

91

1.4.2.)Miejscowość

Kalsk

1.4.3.)Kod pocztowy

66-100

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

68385 2091

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@lodr.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lodr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1301634c-9f91-4866-8bd9-5c8f4de7d356

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00617334

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00424000

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Operacja dofinansowana ze środków Unii Europejskiej ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+, Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji w ramach operacji pn. „Liderki innowacji - innowacyjne rozwiązania na obszarach wiejskich”, realizowanej zgodnie z Planem Operacyjnym na 2025 r

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest jest kompleksowa usługa organizacji dwudniowej konferencji pn. „Siła kobiet, siła innowacji - Nowoczesne oblicze lubuskiej wsi” dla łącznej liczby 80 osób (70 uczestników, 6 wykładowców i 4 organizatorów) w obiekcie usytuowanym w mieście Zielona Góra. Konferencja organizowana w ramach operacji pn. „Liderki innowacji - innowacyjne rozwiązania na obszarach wiejskich”, realizowanej zgodnie z Planem Operacyjnym na 2025r. w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich KSOW+, Instytucja Zarządzająca Planem Strategicznym dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
W ramach wykonania przedmiotu umowy Wykonawca zapewni: noclegi ze śniadaniem, serwis kawowy, obiady, kolację, najem i obsługę techniczną sal konferencyjnych, najem maksymalnie 80 miejsc parkingowych oraz kompleksową organizację 3 warsztatów, realizowane w dniach 24-25.10.2025 r (lub innym terminie ustalonym z Zamawiającym zgodnie z §3 ust. 1 Umowy) dla grupy stanowiącej łącznie maksymalnie 80 osób.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 – Opis przedmiotu Zamówienia i Załączniku nr 2 Projekt umowy.

3.9.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

55400000-4 - Usługi podawania napojów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

OCX PRIM Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291854437

4.3.3.)Ulica

Zimna 1

4.3.4.)Miejscowość

Zielona Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

66-001

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

76500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00501339/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

76500,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →