Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 138 362 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 1 138 362 zł – 3 185 690 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres obowiązywania gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno

Zamawiający Gmina Sławno (Sławno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno”, wybierając ofertę wykonawcy General Engineering Kowal Sp. z o. o. Wartość umowy: 1 138 362 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina SławnoSławno, Zachodniopomorskie (powiat Sławieński →)opublikowano 19 grudnia 2025
Wartość umowy
1 138 362 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy General Engineering Kowal Sp. z o. o. (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 138 361,79 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 1 138 361,79 zł do 3 185 690,42 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Sławno

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979909

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

I Pułku Ułanów 11

1.5.2.)Miejscowość

Sławno

1.5.3.)Kod pocztowy

76-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

+48 59 810 75 26

1.5.8.)Numer faksu

+48 59 810 75 26

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gminaslawno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://ug.slawno.ibip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-146b9332-09e7-44ba-a450-6d54c468988b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-146b9332-09e7-44ba-a450-6d54c468988b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00612247

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00027293/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Niniejsze zamówienie współfinansowane jest ze środków w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027, Priorytetu 2. Fundusze Europejskie na rzecz zielonego Pomorza Zachodniego, Działania 2.12. Adaptacja do zmian klimatu w związku z realizacją projektu „Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00455398

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPOP.271.33.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1466126,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu roboty budowlanej pn. „Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno”, zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane i rozporządzeniami wykonawczymi.
2. Przedmiot zamówienia określa załączona do SWZ dokumentacja projektowa budowlano – wykonawcza:
1) Projekty budowlano – wykonawcze:
a) „Odbudowa zespołu zbiorników wodnych retencyjnych na terenie historycznego Parku Wiejskiego w Tychowie wraz z urządzeniami przelewowymi oraz przebudową rowów.
b) „Operat wodnoprawny Odbudowa zbiorników wodnych retencyjnych wraz z urządzeniami przelewowymi oraz przebudową rowów na terenie historycznego parku wiejskiego w Tychowie, gm. Sławno.”
c) Decyzja nr 267/2018 pozwolenia na budowę
d) Decyzja znak sprawy SZ.ZUZ.2.421.31.2018.ECh pozwolenia wodnoprawnego.
2) Decyzje i uzgodnienia.
3) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót.
z uwzględnieniem zapisów SWZ.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Odbudowie istniejącego obiektu małej retencji leśnej położonej na terenie historycznego Parku Wiejskiego miejscowości Tychowo, gmina Sławno.
2) W skutek realizacji zadania odbudowanych zostanie 9 zbiorników wodnych retencyjnych, oddzielonych groblami wyposażonymi w urządzenia przelewowo-regulacyjne, umożliwiające przelew wody pomiędzy kolejnymi zbiornikami poprzez 3 rowy łączące poszczególne zbiorniki.
3) Zakres robót obejmuje:
 usunięcie drzew,
 odbudowę skarp zbiornika nr 1 wraz z ich umocnieniem, zbiornika nr 2, zbiornika nr 3 oraz zbiornika nr 5,
 odbudowę grobli pomiędzy kolejnymi zbiornikami w rejonie urządzeń przelewowych,
 odmulenie zbiorników poprzez odmulenie i wyprofilowanie ich skarp,
 budowę urządzeń przelewowych w postaci drewniano-kamiennych przelewów wody na groblach, drewnianych zastawek, przepusto-zastawek i przepustu,
 przebudowę rowów poprzez odmulenie i wyprofilowanie ich skarp wraz z umocnieniem oraz budowę progów zwalniających i narzutów kamiennych.
4) Zakres dla zbiornika 9 zgodnie z dokumentacją techniczną dotyczy wykonania przelewu na grobli pomiędzy zbiornikami nr 8 i nr 9 wraz z odbudową grobli i umocnieniem skarp.
4. Szczegółowy opis i zakres rzeczowy robót budowlanych przedstawiono w dokumentacjach projektowych:
1) Projekcie budowlano – wykonawczym,
2) Specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
Dokumenty te powinny być wykorzystane do sporządzenia kosztorysu ofertowego i zestawienia rzeczowo – finansowego (Załącznik nr 8 do umowy).
Przedmiary robót załączone do dokumentacji są elementem pomocniczym, należy je zweryfikować z SWZ i nie są podstawą wyceny robót przez Wykonawcę. Za podstawę do wyceny należy uznać projekt budowlano – wykonawczy, Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych oraz uwagi zawarte w SWZ.
Zamawiający zastrzega, że działy kosztorysu ofertowego sporządzonego przez Wykonawcę powinny odpowiadać działom harmonogramu rzeczowo – finansowego stanowiącego załącznik nr 8 do umowy.
Kompletna dokumentacja projektowa stanowi załącznik do postępowania.
5. Prowadzenie robót na budowie:
1) Za sposób wykonania prac przez Wykonawcę odpowiedzialny będzie wyznaczony przez niego kierownik budowy.
2) Wykonawca zobowiązany jest do przygotowania i przedłożenia Zamawiającemu harmonogramu prac.
6. Inne wymagania Zamawiającego wobec Wykonawcy w ramach ustalonego wynagrodzenia:
1) Materiał pozyskany z prowadzonych prac Wykonawca musi zagospodarować we własnym zakresie.
2) W czasie prowadzenia robót należy zapewnić ciągły przepływ wody.
3) Przeprowadzenia prac zgodnie z postanowieniem nr 89.2018.K znak sprawy ZN.K.5152.9.2018.KB z dnia 12 lutego 2018 r. wydanym przez Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Szczecinie.
4) Zwraca się również uwagę na występowanie wody gruntowej oraz liczne jej sączenia utrudniającej prowadzenie głębszych prac ziemnych. W załączonych do postępowania przedmiarach nie uwzględniono prac odwodnieniowych. Kierownik Budowy musi dostosować sposób odwodniania wykopu do rzeczywistych warunków na budowie. Oferta Wykonawcy musi obejmować wszystkie koszty związane z zabezpieczeniem wykopów, placu budowy oraz ich odwodnienia w czasie prowadzenia prac.
5) Wykonawca ma obowiązek sporządzania co tygodniowego raportu z zaangażowania prac. Raporty niezwłocznie po ich sporządzeniu należy przedkładać Zamawiającemu. Nie złożenie raportu, po dwukrotnym wezwaniu do jego przedłożenia, może skutkować odstąpieniem od umowy przez Zamawiającego z winy Wykonawcy.
6) Wykonawca powinien zapoznać się z umiejscowieniem wszystkich istniejących instalacji przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac mogących mieć na nie wpływ.
7) Przed wbudowaniem jakiekolwiek materiału Wykonawca zobowiązany jest uzyskać zgodę Inspektora Nadzoru oraz Zamawiającego na wbudowanie materiału.
8) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania Programu zapewnienia jakości i przekazania go Zamawiającemu i Nadzorowi przed rozpoczęciem robót.
9) Wykonawca zobowiązany jest do opracowania Planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia i przekazania go Zamawiającemu i Nadzorowi przed rozpoczęciem robót.
10) Wykonawca zobowiązany jest do takiego prowadzenia robót, aby nie wystąpiły uszkodzenia obiektów i infrastruktury, zlokalizowanych na terenie placu budowy i nie podlegających przebudowie oraz zlokalizowanych poza terenem placu budowy; w przypadku wystąpienia uszkodzeń tych obiektów lub infrastruktury, Wykonawca zobowiązany jest do naprawy uszkodzeń lub odtworzenia tych obiektów
lub infrastruktury.
11) Wykonawca w ramach wynagrodzenia opłaci zasilanie placu budowy w energię elektryczną i wodę na warunkach uzgodnionych z gestorami tych mediów.
12) Wykonawca jest zobowiązany do poinformowania Właścicieli sąsiednich posesji o utrudnieniach i ograniczeniach w dojeździe na 1 dni przed planowanym terminem wykonywania robót.
13) W przypadku konieczności skorzystania z cudzej nieruchomości do wykonania prac przygotowawczych lub robót budowlanych Wykonawca obowiązany jest przed ich rozpoczęciem uzgodnić przewidywany sposób, zakres i terminy korzystania z sąsiedniej nieruchomości z jej właścicielem, a po zakończeniu robót wykonawca obowiązany jest naprawić szkody powstałe w wyniku korzystania z sąsiedniej nieruchomości.
14) Wykonawca zapewni obsługę geodezyjną konieczną do wykonywania robót.
15) Wykonawca zobowiązany jest zorganizować plac budowy zgodnie z wymogami właściwej gospodarki odpadami oraz w sposób zapewniający ochronę powietrza atmosferycznego przed zanieczyszczeniem, w tym także przez zastosowanie sprawnego i właściwie eksploatowanego sprzętu oraz najmniej uciążliwej akustycznie technologii prowadzenia robót.
16) Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania odpadów budowlanych wytworzonych w trakcie prac oraz prowadzenia ich ewidencji i uzyskania decyzji zatwierdzającej program gospodarki odpadami.
17) W przypadku zniszczenia lub uszkodzenia punktów osnowy Wykonawca jest zobowiązany do ich odtworzenia przez uprawnionego geodetę.
18) do Wykonawcy należy przygotowanie i utrzymanie placu i zaplecza budowy, a w szczególności jego dozór.
19) Wykonawca zlikwiduje plac budowy na własny koszt i doprowadzi teren do należytego stanu.
20) Wykonawca robót w miejscach sąsiadujących z istniejącą zabudową zobowiązany jest do prowadzenia robót ze szczególną ostrożnością.
21) Wykonawca, jeżeli uzna za konieczne, zapewni ochronę mienia znajdującego się na placu budowy, Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za mienie Wykonawcy.
22) W przypadku, gdy w dokumentacji projektowej zostały wskazane Polskie lub Europejskie Normy, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie materiałów i urządzeń, Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów i urządzeń równoważnych, pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych i eksploatacyjnych nie gorszych od założonych w dokumentacji; w przypadku projektowanych rozwiązań systemowych Wykonawca zobowiązany jest do zastosowania odpowiadających rozwiązań systemowych.
7. Informacje dotyczące wynagrodzenia i gwarancji:
1) W ofercie Wykonawca określa wynagrodzenie ryczałtowe za wykonanie robót opisanych w załączonej dokumentacji projektowej, STWIOR i SWZ.
2) Wykonawca w wynagrodzeniu ryczałtowym musi uwzględnić wszystkie koszty wykonania robót określonych w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a także koszty wynikające z zapisów SWZ.
3) W przypadku wynagrodzenia ryczałtowego przedmiar robót nie determinuje zakresu prac objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w przedmiarze robót zestawienia mają jedynie zobrazować skalę robót budowlanych i pomóc w oszacowaniu kosztów inwestycji, wobec czego jest on wyłącznie dokumentem pomocniczym.
4) Na żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty dodatkowe. Podstawę obliczania kosztów ewentualnych robót dodatkowych stanowić będzie kosztorys ofertowy opracowany na podstawie cen jednostkowych lub dane wyjściowe do kosztorysowania przyjęte do sporządzenia kosztorysu ofertowego Wykonawcy, ceny jednostkowe pracy sprzętu i materiałów zaproponowanych przez Wykonawcę, ale nie większe niż średnie ceny SEKOCENBUD dla kwartału poprzedzającego termin wykonania robót budowlanych.
5) Na żądanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest wykonać roboty zamienne (w stosunku do robót przewidzianych w projekcie). Rozliczenie ewentualnych robót zamiennych nastąpi kosztorysem różnicowym, który stanowić będzie różnicę pomiędzy kosztorysem ofertowym dla robót podstawowych, a kosztorysem robót zamiennych. Kosztorys zamienny należy opracować na zasadach określonych dla kosztorysu robót dodatkowych. O konieczności wykonania robót zamiennych zamawiający pisemnie powiadamia wykonawcę. Wykonawca w terminie 7 dni od daty otrzymania tego pisma sporządza kosztorys różnicowy.
c. d. w SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90913000-0 - Usługi czyszczenia zbiorników i rezerwuarów

71311100-2 - Usługi dodatkowe w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1138361,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3185690,42 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1138361,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

General Engineering Kowal Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513253986

7.3.3)Ulica

Transportowa 1/23

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-715

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1138361,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45240000-1Budowa obiektów inżynierii wodnej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 568 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
339 772 zł957 801 zł
Rozstęp międzykwartylowy
618 029 zł
Źródło próbki
CPV 45240000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
339 772 zł
Mediana
575 568 zł
Górny kwartyl
957 801 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sławno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sławno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 138 362 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45240000-1 (Budowa obiektów inżynierii wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: General Engineering Kowal Sp. z o. o. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.