Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
259 776 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wsparcie logistyczno-organizacyjne Gminy Olszewo-Borki jako podmiotu prowadzącego Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Zamawiający Gmina Olszewo - Borki (Olszewo-Borki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wsparcie logistyczno-organizacyjne Gminy Olszewo-Borki jako podmiotu prowadzącego Punkt…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo- Borki Sp. z o.o. Wartość umowy: 259 776 zł.

Zamawiający: Gmina Olszewo - BorkiOlszewo-Borki, Mazowieckieopublikowano 19 grudnia 2025
Wartość umowy
259 776 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    28 listopada 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 grudnia 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Olszewo- Borki Sp. z o.o. (Olszewo-Borki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 259 776,00 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail