Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
17 159 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2025
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

43/TP1/SZP-4/2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej.

Zamawiający Politechnika Koszalińska (Koszalin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „43/TP1/SZP-4/2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 17 159 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Politechnika KoszalińskaKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 18 grudnia 2025
Wartość umowy
17 159 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARTY SP. Z O.O. (BIAŁYSTOK), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 17 158,50 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001703

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ŚNIADECKICH 2

1.5.2.)Miejscowość

Koszalin

1.5.3.)Kod pocztowy

75-453

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

943478648

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szp@tu.koszalin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.tu.koszalin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3482cef5-4c0b-444d-b511-e3bc0964c9cd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

43/TP1/SZP-4/2025 Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3482cef5-4c0b-444d-b511-e3bc0964c9cd

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00609965

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00023644/30/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00561145

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

43/TP1/SZP-4/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

926700,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

95150,53 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej w zakresie określonym w SWZ oraz formularzu cenowym stanowiących załączniki nr 2/I do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne wymagania techniczne zawiera załącznik nr 2/I do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne

4.5.5.)Wartość części

34390,24 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej w zakresie określonym w SWZ oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2/II do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne wymagania techniczne zawiera załącznik nr 2/II do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30232130-4 - Kolorowe drukarki atramentowe

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Koszalińskiej w zakresie określonym w SWZ oraz formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2/III do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz minimalne wymagania techniczne zawiera załącznik nr 2/III do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30232100-5 - Drukarki i plotery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30232150-0 - Drukarki atramentowe

4.5.5.)Wartość części

11979,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 3

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17158,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17158,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17158,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARTY SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5272964223

7.3.3)Ulica

KONSTANTEGO CIOŁKOWKSIEGO

7.3.4)Miejscowość

BIAŁYSTOK

7.3.5)Kod pocztowy

15-516

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

DOSTAWA DRUKARKI NA PALECIE Z MAGAZYNU EPSON EUROPA

Sekcja 9

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17158,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie o wyniku postępowania dotyczy Zadania III.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30232110-8Drukarki laserowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Koszalińska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 17 159 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30232110-8 (Drukarki laserowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ARTY SP. Z O.O. (BIAŁYSTOK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.