Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
184 500 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    83 640 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    100 860 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostarczenia wstępnej koncepcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko

Zamawiający Gmina Osielsko (Osielsko, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 184 500 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina OsielskoOsielsko, Kujawsko-Pomorskie (powiat Bydgoski →)opublikowano 18 grudnia 2025
Łączna wartość umów
184 500 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 listopada 2025

    Termin ofert: 25 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Biuro Projektowe ESPEJA Michał Suchecki za łącznie 184 500,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Osielsko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350688

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szosa Gdańska 55A

1.5.2.)Miejscowość

Osielsko

1.5.3.)Kod pocztowy

86-031

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

justyna.janicka@osielsko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.osielsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6bd41a45-5fe1-4a34-a039-475403ea4120

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6bd41a45-5fe1-4a34-a039-475403ea4120

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00609799

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041326/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Wykonanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie Gminy Osielsko (ul. Sasankowa Żołędowo, ul. Leśnego Runa – Leśny Zaułek Niemcz

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00532263

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiZP.271.U.10.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.

Zakres zamówienia obejmuje:

CZĘŚĆ NR 1: BUDOWA UL. FREGATY W OSIELSKU
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę jezdni o nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,50 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „L”) wraz z chodnikiem na odcinku około 320 m od ul. Jeziorańskiej do ul. Bałtyckiej. Przewidzieć w projekcie miejsca parkingowe przy obiekcie handlowym, jeżeli będzie możliwość umiejscowienia ich w pasie drogowym, utworzonym zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na skrzyżowaniu ul. Jeziorańska i Fregaty oraz ul. Fregaty i Bałtycka w ramach możliwości przewidzieć skrzyżowania typu mini – rondo. Ująć w projekcie przejścia dla pieszych przez ul. Jeziorańską. Przewidzieć połączenie istniejącego ciągu pieszego zlokalizowanego po wschodniej stronie ul. Jeziorańskiej z ciągiem pieszym przy ul. Szosa Gdańska do dz. 584/10 na odcinku około 70 m wraz z ewentualną korektą przebiegu geometrii jezdni przyległej do planowanego chodnika. Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego na teren przyległy (muldy, rowy, drenaż itp.) i / lub poprzez kanalizację deszczową w projektowany zbiornik. Przewidzieć zwiększenie objętości istniejących rowów przydrożnych zlokalizowanych na dz. 80/9 z ewentualnym umocnieniem skarp. W ramach zadania projekt kanału technologicznego, przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, przedłużenie istniejących odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granicy nowych działek, zaprojektowanie odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granic działek w przypadku ich braku wraz z oświadczeniami właścicielami niniejszych działek o akceptacji lokalizacji projektowanych odgałęzień, projekt oświetlenia, projekt stałej organizacji ruchu. Należy ująć w projekcie likwidację sieci wodociągowej usytuowanej na działkach prywatnych tj. 574/20, 574/18, 581/44 oraz przewidzieć nowy przebieg tej sieci wodociągowej w projektowanym pasie drogowym. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki. Konieczność zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego– uchwała Rady Gminy Osielsko nr II/26/2025 z dnia 18.03.2025 r.

Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.

Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

56910,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.

Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ NR 2: BUDOWA UL. SASANKOWEJ W ŻOŁĘDOWIE
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę jezdni z kostki betonowej o szerokości 5,0 m na odcinku około 340 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „D”). Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego do projektowanej kanalizacji deszczowej zlokalizowanej na dz. 712 obr. Żołędowo (przedstawiona na załącznik nr 1). W ramach zadania projekt oświetlenia, przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, przedłużenie istniejących odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granicy nowych działek, zaprojektowanie odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granic działek w przypadku ich braku wraz z oświadczeniami właścicielami niniejszych działek o akceptacji lokalizacji projektowanych odgałęzień, projekt kanału technologicznego, projekt stałej organizacji ruchu. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki Konieczność zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.

Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

56910,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko.

Zakres zamówienia obejmuje:
CZĘŚĆ NR 3: BUDOWA POŁĄCZENIA UL. A. MICKIEWICZA Z UL. MATEJKI W NIEMCZU (BUDOWA UL. LEŚNY ZAUŁEK I ROZBUDOWA UL. LEŚNEGO RUNA W NIEMCZU) WRAZ Z CIĄGIEM PIESZOROWEROWYM.
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę jezdni o nawierzchni bitumicznej o szerokości 5,50 m (kategoria ruchu KR2, klasa techniczna „L”) wraz z ciągiem pieszo-rowerowym o długości koło 320 m. Na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza / Żurawinowa / Leśnego Runa należy przewidzieć skrzyżowanie typu rondo. Na dz. 94/57 obr. Niemcz należy zaprojektować ścieżkę rowerową do wjazdu na teren budowanej szkoły podstawowej (przedstawiona w załączniku nr 1) o długości około 170 m przy zachowaniu istniejących rowów oraz przewidzieć w tym miejscu przejazd dla rowerów przez ul. Matejki. Dodatkowo zaprojektować przejazd i przejście dla pieszych przez ul. Matejki w Niemczu w miejscu skrzyżowania z ul. Moczarową wraz z połączeniem z ciągiem pieszo-rowerowym w ul. Moczarowej. Przejazdy dla rowerów i przejścia dla pieszych należy doświetlić. W projekcie ująć przebudowę przepustu przechodzącego przez ul. Mickiewicza - przez dz. 111/12, 107/2, 108/1 obr. Niemcz. Odwodnienie polegające na sprowadzeniu wód z pasa drogowego na teren przyległy i / lub w formie kanalizacji deszczowej. W ramach zadania projekt oświetlenia, przebudowy uzbrojenia znajdującego się w pasie drogowym, projekt stałej organizacji ruchu, przedłużenie istniejących odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granicy nowych działek, zaprojektowanie odgałęzień kanalizacji sanitarnej do granic działek w przypadku ich braku wraz z oświadczeniami właścicielami niniejszych działek o akceptacji lokalizacji projektowanych odgałęzień, projekt kanału technologicznego, projekt stałej organizacji ruchu. Należy wykonać inwentaryzację drzew i krzewów przeznaczonych do wycinki. Konieczność zastosowania ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych w celu pozyskania terenu pod poszerzenie pasa drogowego. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – uchwała Rady Gminy Osielsko nr VII/69/2024 z dnia 29.10.2024 r. oraz uchwała z nr V/63/2015 z dnia 16.06.2015 r.

Uwaga.
Na etapie przed ostatecznym uzgodnieniem przez Zamawiającego, Wykonawca dostarczy w plikach „pdf” plan sytuacyjny wraz z lokalizacją lamp, który zostanie udostępniony przez Zamawiającego w celu konsultacji społecznej na okres 14 dni. Po przeprowadzonych konsultacjach Zamawiający przekaże Wykonawcy uwagi do projektu, które należy uwzględnić w opracowaniu.

Podziały nieruchomości w ramach procedury wynikającej z ustawy z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych wykona Gmina Osielsko.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.5.)Wartość części

97560,98 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z treścią art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.
Zamawiający, stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, przed terminem otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia tj.: 70 000,00 zł brutto.
Po analizie możliwości finansowych jednostki, zamawiający stwierdził, iż w chwili obecnej nie jest możliwe zwiększenie kwoty pierwotnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny oferty z najniższą ceną. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178350,00 PLN

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83640,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83640,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektowe ESPEJA Michał Suchecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222594233

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83640,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 miesiące

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

100860,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100860,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

100860,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektowe ESPEJA Michał Suchecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222594233

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

100860,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Osielsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Osielsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 184 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Biuro Projektowe ESPEJA Michał Suchecki (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.