Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Dostawa instrumentów muzycznych - pianin dla Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”

Zamawiający Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (Katowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa instrumentów muzycznych - pianin dla Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 289 430 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

1.2.)Oddział zamawiającego

AKADEMIA MUZYCZNA IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO W KATOWICACH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275760

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zacisze, 3

1.4.2.)Miejscowość

Katowice

1.4.3.)Kod pocztowy

40-025

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@am.katowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.am.katowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa2abecb-5532-43ff-94c2-c17749cf7e50

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00608307

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00546388

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Dostawa instrumentów muzycznych - pianin dla Akademii Muzycznej
im. Karola Szymanowskiego w Katowicach”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa instrumentów muzycznych – 8 sztuk fabrycznie nowych pianin wraz z ławami, o parametrach wskazanych w załączniku nr 3 do SWZ.
1.1. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane pianina, były to pianina tej samej marki (producenta) i modelu.
1.2. Zamawiający wymaga, aby wszystkie oferowane ławy, były to ławy tej samej marki (producenta) i modelu.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
2.1. Załączniku nr 3 do SWZ: opis przedmiotu zamówienia;
2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: wzór umowy.

3.9.)Główny kod CPV

37310000-4 - Instrumenty muzyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37311000-1 - Instrumenty klawiszowe

37321000-4 - Akcesoria do instrumentów muzycznych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ANDERSKI – Roman Anderski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

271477344

4.3.3.)Ulica

Gliwicka 246

4.3.4.)Miejscowość

Rybnik

4.3.5.)Kod pocztowy

44-207

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

234192,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00591752/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

234192,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37310000-4Instrumenty muzyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
289 430 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
202 439 zł436 548 zł
Rozstęp międzykwartylowy
234 109 zł
Źródło próbki
CPV 37310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
202 439 zł
Mediana
289 430 zł
Górny kwartyl
436 548 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37310000-4 (Instrumenty muzyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.