Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 023 360 zł
Umowa zawarta
7 grudnia 2023
Okres realizacji
37 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 023 360 zł – 1 030 740 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Dostawa oleju napędowego grzewczego typu EKOTERM PLUS w latach 2023-2026 do Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Skarżysku Kościelnym”

Zamawiający Gmina Skarżysko Kościelne (Skarżysko Kościelne, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Dostawa oleju napędowego grzewczego typu EKOTERM PLUS w latach 2023-2026 do Urzędu…”, wybierając ofertę wykonawcy MER-TRANS Michał Pajdziński. Wartość umowy: 1 023 360 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 023 360 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 listopada 2023

    Termin ofert: 27 listopada 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MER-TRANS Michał Pajdziński (Skaryszew).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 023 360,00 zł (umowę zawarto 7 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 023 360,00 zł do 1 030 740,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 37 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail