ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

,,Dostawa oleju napędowego grzewczego typu EKOTERM PLUS w latach 2023-2026 do Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Skarżysku Kościelnym”

Zamawiający Gmina Skarżysko Kościelne (Skarżysko Kościelne, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „,,Dostawa oleju napędowego grzewczego typu EKOTERM PLUS w latach 2023-2026 do Urzędu…”. Termin składania ofert minął 27 listopada 2023, 09:00. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
27 listopada 2023, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 listopada 2023

    Termin ofert: 27 listopada 2023 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, koszt 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: ,,Dostawa oleju napędowego grzewczego typu EKOTERM PLUS w latach 2023-2026 do Urzędu Gminy, Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Skarżysku Kościelnym.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail