Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup sprzętu na potrzeby ochrony ludności na terenie gminy Skrwilno.

Zamawiający Gmina Skrwilno (Skrwilno, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup sprzętu na potrzeby ochrony ludności na terenie gminy Skrwilno”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkrwilnoSkrwilno, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 17 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 575 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SKRWILNO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866755

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rypińska 7

1.4.2.)Miejscowość

Skrwilno

1.4.3.)Kod pocztowy

87-510

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

542700012

1.4.8.)Numer faksu

542700214

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@skrwilno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.skrwilno.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9c941f62-3b62-4faf-b53f-9e714e2977b9

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00605359

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00461993

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup sprzętu na potrzeby ochrony ludności na terenie gminy Skrwilno.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ I – Zakup i dostawa przyczep-cystern do wody pitnej oraz zbiorników na wodę pitną na potrzeby mieszkańców Gminy Skrwilno.
1) Zakup i dostawa atestowanych zbiorników na wodę pitną o pojemności co najmniej 1000l w ilości 3 sztuki.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, zbiornika o pojemności co najmniej 1000 litrów, przeznaczonego do transportu i czasowego magazynowania wody pitnej. Zbiornik ma być przystosowany do montażu na przyczepie lub pojeździe transportowym oraz do użytko-\wania w warunkach polowych. Zbiornik powinien być przystosowany do użytkowania w terenie, zapewniać szczelność i ochronę wody pitnej przed skażeniem. Konstrukcja i materiały muszą gwarantować utrzymanie jakości wody zgodnie z wymaganiami sanitarnymi.
2) Zakup i dostawa przyczep-cystern do wody pitnej o pojemności co najmniej 5000 l w ilości 2 sztuki.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego zbiornika (beczkowozu) o pojemności co najmniej 5000 litrów, przeznaczonego do transportu i dystrybucji wody pitnej, spełniającego wymagania sanitarne i drogowe. Zbiornik musi być kompletny, gotowy do eksploatacji i zgodny z wymaganiami minimalnymi określonymi w niniejszej specyfikacji.

3.9.)Główny kod CPV

34144212-7 - Cysterny do transportu wody

3.10.)Dodatkowy kod CPV

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

35 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

P.U.H. KING STEN TRANS Piotr Stępień

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8111696256

4.3.3.)Ulica

Targowa 60

4.3.4.)Miejscowość

Zwoleń

4.3.5.)Kod pocztowy

26-700

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

121699,98 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00499900/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

121699,98 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144212-7Cysterny do transportu wody
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 000 zł
Próbka: 208 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 976 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 142 081 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 976 zł
Mediana
575 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skrwilno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skrwilno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144212-7 (Cysterny do transportu wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.