Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługi konserwacji oraz digitalizacji Ksiąg Świadectw należących do zasobu Archiwum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, wraz z pracami introligatorskimi opraw.

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługi konserwacji oraz digitalizacji Ksiąg Świadectw należących do zasobu Archiwum…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 17 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6750007570

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac Jana Matejki 13

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-157

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@asp.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.asp.krakow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a2b24b9-f695-4f74-8292-a517aee7b9c1

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00605050

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00410112

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Otwarta Sztuka - cyfryzacja zbiorów artystycznych i historycznych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie” w ramach Funduszy Europejskich dla Małopolski 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługi konserwacji oraz digitalizacji Ksiąg Świadectw należących do zasobu Archiwum Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, wraz z pracami introligatorskimi opraw.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ NR 2 - wykonanie usługi digitalizacji ksiąg świadectw:
1) Księga Świadectw 1877-1881
2) Księga Świadectw 1882-1884
3) Księga Świadectw 1884-1887
4) Księga Świadectw 1901-1905

1.6. Informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:
1.6.1. Księgi Świadectw mają orientację pionową.
1.6.2. Poszczególne ich wymiary są następujące:
a) Księga świadectw 1877-1881 - długość- 39,5 cm; szerokość- 24,7 cm; grubość – 3 cm;
b) Księga świadectw 1882-1884 - długość- 42 cm; szerokość- 26,4 cm; grubość – 5,5 cm;
c) Księga świadectw 1884-1887 - długość- 40,4 cm; szerokość- 25,7 cm; grubość – 4 cm;
d) Księga Świadectw 1901-1905 – długość-40,4 cm; szerokość- 25 cm; grubość- 6,3 cm.

1.7. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany w częściach (etapach):
a) Księga Świadectw 1877-1887 – 420 stron,
b) Księga Świadectw 1882-1884 – 600 stron,
c) Księga Świadectw 1884-1887 – 396 stron
d) Księga Świadectw 1901-1905 – 1060 stron.

1.8. Zakres przedmiotu zamówienia w części nr 2 obejmuje wykonanie następujących czynności:
a) Wykonanie skanów wszystkich stron w bloku w rozdzielczości 300 dpi, bez ingerencji w oprawę księgi, bez jej rozszywania.
Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały opisane w rozdziale III SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

79999100-4 - Usługi skanowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zycom Polska Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9511741050

4.3.3.)Ulica

Puszczyka 9

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-785

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

5891,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00512514/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

5891,70 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79999100-4Usługi skanowania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79999100-4 (Usługi skanowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.