Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. „Przetwórstwo rolno-spożywcze i sprzedaż bezpośrednia dobrą praktyką dla gospodarstw rolnych” dla 25 osób. Realizacja Planu Operacyjnego KSOW

Zamawiający Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach (Barzkowice, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. Przetwórstwo rolno-spożywcze i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 326 250 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH

1.2.)Oddział zamawiającego

ZODR

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001047305

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

2

1.4.2.)Miejscowość

Barzkowice

1.4.3.)Kod pocztowy

73-134

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.barzkowice@zodr.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zodr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c74bc20f-fc1a-4711-bddd-60b1ba5eab01

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00603128

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00492841

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. „Przetwórstwo rolno-spożywcze i sprzedaż bezpośrednia dobrą praktyką dla gospodarstw rolnych” dla 25 osób. Realizacja Planu Operacyjnego KSOW

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja krajowego wyjazdu studyjnego pn. „Przetwórstwo rolno-spożywcze i sprzedaż bezpośrednia dobrą praktyką dla gospodarstw rolnych” dla 25 osób.
Realizacja Planu Operacyjnego KSOW + na rok 2025. Postępowanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027

3.9.)Główny kod CPV

55100000-1 - Usługi hotelarskie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

63510000-7 - Usługi biur podróży i podobne

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

1 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sun&More Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513151613

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

64500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00583212/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

64500,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55100000-1Usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
326 250 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
202 610 zł400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
197 390 zł
Źródło próbki
CPV 55100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
202 610 zł
Mediana
326 250 zł
Górny kwartyl
400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Barzkowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55100000-1 (Usługi hotelarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.