Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Letnie utrzymanie dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r.

Zamawiający Gmina Słupno (Słupno, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Letnie utrzymanie dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SłupnoSłupno, Mazowieckie (powiat Wołomiński →)opublikowano 16 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SŁUPNO

1.2.)Oddział zamawiającego

Wójt Gminy Słupno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 611015997

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Miszewska 8A

1.4.2.)Miejscowość

Słupno

1.4.3.)Kod pocztowy

09-472

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL923 - Płocki

1.4.7.)Numer telefonu

24 2679561

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@slupno.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugslupno.bip.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d070ff76-0edc-4957-89be-8ac0c873180b

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00600988

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00290095

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Letnie utrzymanie dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Utwardzenie mieszanką asfaltową dróg na terenie Gminy Słupno w 2025r. Zamawiający przewiduje do utwardzenia mieszanką asfaltowo-mineralną
2 764,12m2 nawierzchni, w czego: 2 632,5m2 stanowią drogi, a pozostałe 5% nawierzchni stanowią skrzyżowania i dojazdy do posesji zlokalizowanych przy remontowanych drogach. Niniejszym zakresem prac objęte zostały niżej wymienione ulice:
a) Cekanowo ulica Północna – 210m długości, 4m szerokości i 5cm grubości, (regulacja 4 studzienek kanalizacyjnych),
b) Nowe Gulczewo ulica Zbrojowa – 175m długości, 4m szerokości i 5cm grubości (regulacja 1 studzienki kanalizacyjnej),
c) Liszyno ulica Pogodna – 225m długości, 4m szerokości i 5cm grubości (regulacja 6 studzienek kanalizacyjnych),
d) Szeligi – 55m długości, 3,5m szerokości i 5cm grubości.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "ARENA" Łukasz Wasek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

610381300

4.3.3.)Ulica

Batalionu Parasol 55

4.3.4.)Miejscowość

Płock

4.3.5.)Kod pocztowy

09-410

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

220991,39 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00352645/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność wykonania robót dodatkowych polegających na utwardzeniu asfaltem nawierzchni na dodatkowym odcinku ulicy Zbrojowej o dł. 75m.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Paragraf 1 ust 2 pkt 1) ppkt b) Umowy zyskał brzmienie:
Nowe Gulczewo ulica Zbrojowa - 250m długości, 4m szerokości i 5cm grubości (regulacja 1 studzienki kanalizacyjnej)

5.4.6.)Wartość zmiany

23984,99

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

244976,38 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słupno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.