Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
155 400 zł
Umowa zawarta
12 grudnia 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa prowadzenia zastępczej obsługi kasowej w budynku Sądu Rejonowego w Sanoku

Zamawiający Sąd Rejonowy w Sanoku (Sanok, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa prowadzenia zastępczej obsługi kasowej w budynku Sądu Rejonowego w Sanoku”, wybierając ofertę wykonawcy Monetia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 155 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w SanokuSanok, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 15 grudnia 2025
Wartość umowy
155 400 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 listopada 2025

    Termin ofert: 1 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Monetia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Raszyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 155 400,00 zł (umowę zawarto 12 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Sanoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000324458

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kościuszki 5

1.5.2.)Miejscowość

Sanok

1.5.3.)Kod pocztowy

38-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

finanse@sanok.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sanok.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9511502b-8fab-4894-ac2c-eeb6c03f0fb9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa prowadzenia zastępczej obsługi kasowej w budynku Sądu Rejonowego w Sanoku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9511502b-8fab-4894-ac2c-eeb6c03f0fb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00600562

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00104847/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 usługi zastępczej obsługi kasowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00547814

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A-261-5/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

wykonywanie usługi polegającej na prowadzeniu zastępczej obsługi kasowej w budynku Sądu Rejonowego w Sanoku – od 2 stycznia 2026r. do 31 grudnia 2026 r. Zamawiający wymaga, by miejscem prowadzenia Punktu Obsługi Kasowej była siedziba Sądu Rejonowego w Sanoku, ul. Kościuszki 5, 38-500 Sanok. Zamawiający nie dopuszcza możliwości prowadzenia zastępczej obsługi kasowej w innym punkcie, niż we wskazanym powyżej. Zamawiający dopuszcza możliwość powierzenia realizacji części zamówienia przez Wykonawcę, z wyłączeniem bezpośredniej obsługi kasowej (praca przy okienku kasowym). 2. Obsługa kasowa obejmuje w szczególności: a) przyjmowanie wpłat gotówkowych oraz bezgotówkowych (przy wykorzystaniu terminala płatniczego) w sprawach dotyczących postępowania sądowego – dochody budżetowe, sumy na zlecenie, sumy depozytowe wpłaty dotyczące Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, b) przyjmowanie wpłat gotówkowych oraz bezgotówkowych (przy wykorzystaniu terminala płatniczego) dokonywanych przez pracowników jednostek Zamawiającego z tytułu należności na rzecz Skarbu Państwa - dochody budżetowe, należności na rzecz ZFŚS, c) sprzedaż znaków opłaty sądowej (e-znaki).

4.5.3.)Główny kod CPV

66172000-6 - Usługi przetwarzania transakcji finansowych i usługi izb rozrachunkowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

155400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

155400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

155400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Monetia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 472019979

7.3.4)Miejscowość

Raszyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

155400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66172000-6Usługi przetwarzania transakcji fin…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Sanoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sanok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 155 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66172000-6 (Usługi przetwarzania transakcji finansowych i usługi izb rozrachunkowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Monetia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Raszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.