ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa produktów mleczarskich do stołówki przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Krośnicach - 2026 r

Zamawiający Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Krośnicach (Krośnice, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Dostawa produktów mleczarskich do stołówki przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w…”. Termin składania ofert minął 22 grudnia 2025, 09:00. Planowany budżet: 142 500 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
142 500 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
22 grudnia 2025, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    15 grudnia 2025

    Termin ofert: 22 grudnia 2025 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    12 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich do stołówki Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Krośnicach w roku 2026.

  • 2

    ZakresKomunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 142 500,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail