Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

,,Dostawa sprzętu informatycznego oraz multimedialnego na potrzeby Filii nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie”

Zamawiający Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „,,Dostawa sprzętu informatycznego oraz multimedialnego na potrzeby Filii nr 8…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 196 138 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000276386

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sokoła 13

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-010

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

(17) 8669 402

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wimbp@wimbp.rzeszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wimbp.rzeszow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9fa3bb23-5a35-4d50-895e-0a4f34fdd8b5

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00598155

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00539895

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

,,Dostawa sprzętu informatycznego oraz multimedialnego na potrzeby Filii nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego oraz multimedialnego na potrzeby Filii nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie w ramach zadania „Biblioteka na moim osiedlu - remont i doposażenie filii bibliotecznej nr 8 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie zlokalizowanej przy ul. Okulickiego 3 na osiedlu W. Andersa”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) Sprzedaż na rzecz Zamawiającego fabrycznie nowego i wolnego od wad fabrycznych sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem.
2) Dostawę i rozładunek sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem do siedziby Zamawiającego: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie, ul. Sokoła 13, 35-010 Rzeszów.
3) Zainstalowanie i uruchomienie sprzętu informatycznego oraz instalacje oprogramowania.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załączniki nr 1 do SWZ.
4. Wszelkie koszty związane z dostawą i uruchomieniem sprzętu będącego przedmiotem zamówienia, pokrywa Wykonawca.
5. Oferta Wykonawcy, który zaproponuje Zamawiającemu w ofercie okres gwarancji, na poszczególne sprzęty, krótszy niż wskazane w Załączniku nr 1 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podlegać będzie odrzuceniu.
6. Zamawiający nie stawia wymogu złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
7. W przypadku wskazania w SWZ lub załącznikach do niej znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę zamawiający dopuszcza zastosowanie materiałów równoważnych.
8. Ilekroć w niniejszej SWZ lub załącznikach wskazano określone normy, oceny techniczne, aprobaty, specyfikacje techniczne lub systemy należy rozumieć, iż Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne z opisywanymi.
9. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisanych w SWZ lub załącznikach, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały, urządzenia, spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Ciężar udowodnienia, że dany materiał (wyrób) jest równoważny w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na składającym ofertę. W takim przypadku Wykonawca musi przedłożyć odpowiednie dokumenty, opisujące parametry techniczne, wymagane prawem certyfikaty i inne dokumenty, dopuszczające dane materiały (wyroby) do użytkowania oraz pozwalające jednoznacznie określić, że są równoważne.

3.9.)Główny kod CPV

30213000-5 - Komputery osobiste

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30232110-8 - Drukarki laserowe

48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego

32422000-7 - Elementy składowe sieci

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

30231300-0 - Monitory ekranowe

30216130-6 - Czytniki kodu kreskowego

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Centrum Quatro Iwona Zachara

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8131162405

4.3.3.)Ulica

ul. Matejki 2

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

35-064

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

19972,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00597634/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

19972,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213000-5Komputery osobiste
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 138 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
93 368 zł508 405 zł
Rozstęp międzykwartylowy
415 037 zł
Źródło próbki
CPV 30213000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
93 368 zł
Mediana
196 138 zł
Górny kwartyl
508 405 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213000-5 (Komputery osobiste). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.