Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub starszych w budynkach Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu

Zamawiający Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej (Przemyśl, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub starszych w budynkach Muzeum…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Muzeum Narodowe Ziemi PrzemyskiejPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 12 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej

1.2.)Oddział zamawiającego

MNZP

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650964743

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Plac płk. Berka Joselewicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Przemyśl

1.4.3.)Kod pocztowy

37-700

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

16 679-30-27

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

informatyk@mnzp.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mnzp.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - inny zamawiający Muzeum

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da311094-3402-40c1-9ada-29d7b3656b03

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00597223

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00286993

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 „Zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub starszych w budynkach Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu”1 nr FEPK.05.03-IZ.00-0036/23

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zwiększenie dostępności dla osób niepełnosprawnych lub starszych w budynkach Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1- dostawy- Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia – zawiera załącznik nr 1a do SWZ. W zakresie części nr 1 - Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na ww. przedmiot zamówienie na okres 60 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego przedmiotu zamówienia bez uwag z wynikiem pozytywnym

3.9.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

33196100-1 - Sprzęt dla osób starszych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przestrzeń Dostępna Jakub Nowak – Lider Konsorcjum

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Sensetec Sp. z o.o. – Partner Konsorcjum, ul. Milenijna 43/2; 03-130 Warszawa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

738 199 21 65

4.3.3.)Ulica

ul. Witkacego 3/189

4.3.4.)Miejscowość

Rzeszów

4.3.5.)Kod pocztowy

35-111

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

969000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00345492/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

969000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33196200-2Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przemyśl.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33196200-2 (Sprzęt dla osób niepełnosprawnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.