Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Remont drogi leśnej o nr inw. 220/334 w Leśnictwie Kalenica i drogi leśnej o nr inw. 220/677 w leśnictwie Przygórze”

Zamawiający Nadleśnictwo Jugów (Jugów, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont drogi leśnej o nr inw. 220/334 w Leśnictwie Kalenica i drogi leśnej o nr inw.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo JugówJugów, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 12 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 706 024 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Jugów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931023948

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Główna 149

1.4.2.)Miejscowość

Jugów

1.4.3.)Kod pocztowy

57-430

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.8.)Numer faksu

748722452

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

jugow@wroclaw.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://jugow.wroclaw.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-44fa1986-e575-4530-a3d5-0ac41ae6cd3a

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00596748

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00322095

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Remont drogi leśnej o nr inw. 220/334 w Leśnictwie Kalenica i drogi leśnej o nr inw. 220/677 w leśnictwie Przygórze”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadnia prowadzonego pn.:
„Remont drogi leśnej o nr inw. 220/334 w Leśnictwie Kalenica
i drogi leśnej o nr inw. 220/677 w leśnictwie Przygórze”
Zamawiający uzna ofertę za złożoną poprawnie, jeżeli będzie ona obejmować cały zakres prac przewidzianych w SWZ, dokumentacji projektowej i technicznej tj. projekcie budowlano - wykonawczym, przedmiarze robót i Specyfikacji Technicznej (ST).
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
Wykonawca przed złożeniem oferty oświadcza, że znane mu są warunkami terenowe położenia drogi leśnej.
Lokalizacja realizacji robót budowlanych w ramach przedmiotu zamówienia:
Droga leśna nr inw. 220/334 Leśnictwo Kalenica:
• obręb 0007 Jugów; dz. nr: 989/2, 946, 948/1, 949/2, 960/2, 961/3, 962, 965, 966, 971, 968/5, 972;
• obręb 0011 Przygórze; dz. nr: 284.
Droga leśna nr inw. 220/677 Leśnictwo Przygórze:
• obręb 0011 Przygórze; działki nr: 286, 287, 288, 291, 292, 296, 297, 295, 282, 283, 284, 285/9,
• obręb 0007 Jugów; działki nr: 971; 972.
Przedmiot Umowy opisano w następujących dokumentach:
1) Umowie - załącznik nr 13 do SWZ,
2) SWZ,
3) w pozostałych częściach Dokumentów Zamówienia,
4) Ofercie.
Dokumenty wskazane powyżej należy interpretować jako wzajemnie objaśniające i wzajemnie uzupełniające się w tym znaczeniu, iż w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niejasności lub wątpliwości co do ich postanowień, to w żadnym przypadku Strony nie mogą ograniczyć zakresu Przedmiotu Umowy, ani zakresu staranności wynikających z Umowy. Wszelkie postanowienia Umowy będą interpretowane w sposób zapewniający jak najpełniejsze wykonanie Przedmiotu Umowy.
Szczegółowy opis zamówienia określony został w dokumentacji projektowej i technicznej (zwanej „dokumentacją projektową i techniczną”), wg załącznika nr 2 do SWZ, w skład której wchodzą:
1) dokumentacja techniczna tj. PROJEKT BUDOWLANO – WYKONAWCZY – REMONT DROGI LEŚNEJ O NR INW. 220/334 W LEŚNICTWIE KALENICA I LEŚNICTWIE PRZYGÓRZE W ZARZĄDZIE NADLEŚNICTWA JUGÓW – stanowiący załącznik nr 2.1. do SWZ;
2) dokumentacja techniczna tj. PROJEKT BUDOWLANO – WYKONAWCZY – REMONT DROGI LEŚNEJ O NR INW. 220/677 W LEŚNICTWIE PRZYGÓRZE I LEŚNICTWIE KALENICA I W ZARZĄDZIE NADLEŚNICTWA JUGÓW – stanowiący załącznik nr 2.2. do SWZ;
3) Specyfikacja Techniczna – wrzesień 2024 – (w skrócie ST) – stanowiąca załącznik nr 2.3. do SWZ;
4) przedmiary robót (4 szt.) – stanowiący załącznik nr 2.4. do SWZ.
Przedmiar robót stanowi materiał pomocniczy i może nie zawierać zestawienia wszystkich niezbędnych prac i przewidywanych wszystkich kosztów związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia, należy go odczytywać wspólnie w powiązaniu z SWZ oraz dokumentacją projektową i techniczną, w tym również Specyfikacją Techniczną (ST).

3.9.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45113000-2 - Roboty na placu budowy

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Renata Krężel Firma Ogólnobudowlana "KRĘŻEL"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8851283769

4.3.3.)Ulica

Sikorskiego 21a

4.3.4.)Miejscowość

Ścinawka Średnia

4.3.5.)Kod pocztowy

57-410

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

957843,45 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00432428/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1146330,34 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 024 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
358 712 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 001 604 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
358 712 zł
Mediana
706 024 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Jugów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jugów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.