Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Męcinie (2)

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Męcinie (Męcina, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla Ochotniczej Straży…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 030 325 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W MĘCINIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491987595

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

275

1.4.2.)Miejscowość

Męcina

1.4.3.)Kod pocztowy

34-654

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.7.)Numer telefonu

509-480-886

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

smolen@onet.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/ospmecina/?locale=pl_PL

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna w Męcinie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de60113c-62f2-41f9-b754-b95cc92718f4

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00595872

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Męcinie (2)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-rozpoznawczego dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej w Męcinie.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę nowego, sprawnego technicznie, gotowego do pracy i
kompletnego lekkiego samochodu ratowniczo – rozpoznawczego uterenowionego z napędem 4x4
o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg.
3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji zgodnie ze złożoną ofertą - minimum 24 miesiące.
4. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość oraz zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres zamówienia został wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ – projekcie umowy oraz w załączniku nr 2a do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-21

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TOYOTA KOBOS sp.j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9930496980

4.3.3.)Ulica

Krakowska 44

4.3.4.)Miejscowość

Zgłobice

4.3.5.)Kod pocztowy

33-113

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

387387,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00404471/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

387387,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 030 325 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
411 128 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
988 872 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
411 128 zł
Mediana
1 030 325 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Męcinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Męcina.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.