Dostawę licencji oprogramowania do zapewnienia bezpieczeństwa informacji na potrzeby Agencji Badań Medycznych
Zamawiający Agencja Badań Medycznych (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawę licencji oprogramowania do zapewnienia bezpieczeństwa informacji na potrzeby…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1559, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,4 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
14 października 2025
Termin ofert: 24 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
25 listopada 2025
3 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 grudnia 2025
- Wykonanie umowy
12 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | AGENCJA BADAŃ MEDYCZNYCH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 382836515 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Chmielna 69 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-801 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | + 48 22 2707050 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@abm.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://abm.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-8ccfe41d-bb2a-4f78-8b34-296a9a25ae9a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00595557 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00474886 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawę licencji oprogramowania do zapewnienia bezpieczeństwa informacji na potrzeby Agencji Badań Medycznych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 1 - ESET Protect Entry – 500 licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem wymagań równoważności zawarty został w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ i Projektowanymi Postanowieniami Umowy, stanowiącymi Załącznik nr 3 a do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48761000-0 - Pakiety oprogramowania antywirusowego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 36 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | INF-TECH Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 6812055299 |
| 4.3.3.) | Ulica | Os. Jagiellońskie |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Dobczyce |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 32-410 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 107300,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00553331/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 107300,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →