„Robota budowlana – remont budynku nr 513 (Polowy Zespół Sanitarny) w Nowej Dębie – etap II”
Zamawiający 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Nowej Dębie (Nowa Dęba, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Robota budowlana – remont budynku nr 513 (Polowy Zespół Sanitarny) w Nowej Dębie – etap II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 180692828 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Anieli Krzywoń 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowa Dęba |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 39-460 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | 33wog.zamowienia-publiczne@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://33wog.wp.mil.pl/pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-cbc33b18-6d17-4151-9a55-b951d3449b0f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00592956 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00254363 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Robota budowlana – remont budynku nr 513 (Polowy Zespół Sanitarny) w Nowej Dębie – etap II” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót związanych z remontem Polowego Zespołu Sanitarnego zlokalizowanego na terenie obozowiska Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie (ul. A. Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45320000-6 - Roboty izolacyjne 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45442100-8 - Roboty malarskie 45432130-4 - Pokrywanie podłóg 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45262690-4 - Remont starych budynków 45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne 45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-29 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 120 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Firma Remontowo-Budowlana Krzysztof Strzępka |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8141364441 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Przyłęk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 36-107 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1158411,70 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00352396/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1158411,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.