Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów wszczepialnych, sprzętu jednorazowego dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego – Pracownia Hemodynamiki Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego

Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów wszczepialnych, sprzętu jednorazowego dla Zespołu Oddziałów Chorób…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 11 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 798 085 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

27 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141983460

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kondratowicza 8

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-242

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.brodnowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a031b8d3-73d7-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00591638

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/S 186-580950

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów wszczepialnych, sprzętu jednorazowego dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych, Kardiologii i Nadciśnienia Tętniczego – Pracownia Hemodynamiki Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw do angiografii i angioplastyki

3.9.)Główny kod CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw do drenażu osierdzia

3.9.)Główny kod CPV

33000000-0 - Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Aesculap Chifa Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7880008829

4.3.4.)Miejscowość

Nowy Tomyśl

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1343844,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2023/S 249-789711

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zmiana umowy o wartość niższą niż 10% wartości pierwotnej umowy

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Strony zgodnie postanawiają, że zwiększa się wartość umowy o kwotę netto 123 556,32 zł, brutto 133 440,83 zł; więc § 4 ust. 1 i 2 umowy otrzymuje następujące brzmienie:
„1. Wartość przedmiotu umowy:
1) w części 9 wynosi: kwota netto: 1 360 356,32 zł (słownie: jeden milion trzysta sześćdziesiąt tysięcy trzysta pięćdziesiąt sześć złotych 32/100),kwota brutto (z VAT): 1 469 184,83 zł (słownie: jeden milion czterysta sześćdziesiąt dziewięć tysięcy sto osiemdziesiąt cztery złote 83/100), w tym podatek VAT w stawce: 8 %,
2. Łączna wartość przedmiotu umowy w części/ach 9, 14 wynosi:
1) kwota netto: 1 367 856,32 zł (słownie: jeden milion trzysta sześćdziesiąt siedem tysięcy osiemset pięćdziesiąt sześć złotych 32/100),
2) kwota brutto (z VAT): 1 477 284,83 zł (słownie: jeden milion czterysta siedemdziesiąt siedem tysięcy dwieście osiemdziesiąt cztery złote 83/100), w tym podatek VAT w stawce: 8 %.

5.4.6.)Wartość zmiany

133440,83

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1477284,83 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33000000-0Urządzenia medyczne, farmaceutyki i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 798 085 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
892 890 zł4 457 303 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 564 413 zł
Źródło próbki
CPV 33000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
892 890 zł
Mediana
1 798 085 zł
Górny kwartyl
4 457 303 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33000000-0 (Urządzenia medyczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.