Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
699 993 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Oprogramowanie do obsługi incydentów - dostawa rocznej subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym (Helpdesk)

Zamawiający Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Oprogramowanie do obsługi incydentów - dostawa rocznej subskrypcji wraz ze wsparciem…”, wybierając ofertę wykonawcy MWT Solutions S. A. Wartość umowy: 699 993 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Usług Informatycznych we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
699 993 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MWT Solutions S. A. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 699 993,00 zł (umowę zawarto 28 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022287361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Namysłowska 8

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-304

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marta.kozyra@cui.wroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cui.wroclaw.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e0dd39f-5c38-4a61-b50a-d223005e41c6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


usługi i sprzęt IT, obsługa prawna i finansowa dla gminy Wrocław,

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Oprogramowanie do obsługi incydentów - dostawa rocznej subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym (Helpdesk)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e0dd39f-5c38-4a61-b50a-d223005e41c6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00591138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00087446/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Oprogramowanie do obsługi incydentów-dostawa rocznej subskrypcji wraz ze wsparciem technicznym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00517453

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUI-ZZ.3200.30.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2.Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego

1) w ramach zamówienia podstawowego: udzielenie (przedłuży) Zamawiającemu licencji na oprogramowanie ServiceDesk Plus MSP Enterprise Edition - Multi Language wraz z rozszerzeniem agenta do wersji Endpoint Central MSP i dodatkowym serwerem pośredniczącym jako dodatek Secure Gateway Server (wersja wielojęzyczna, 245 serwisantów, 10400 zasobów) na okres 1 roku wraz ze wsparciem technicznym.), 2) w ramach prawa opcji: udzielenie Zamawiającemu rozszerzenia o dodatkowe 30 licencji na oprogramowanie określone w pkt 3.2.1). lub udzielenie licencji na oprogramowanie równoważne tj.: W ramach realizacji przedmiotu umowy w ramach zamówienia podstawowego Wykonawca ma dostarczyć Oprogramowanie równoważne a także je wdrożyć, dokonać migracji danych z obecnie używanego systemu z zachowaniem formy i treści, dokonać parametryzacji, konfiguracji lub innych zmian uzasadnionych potrzebami Zamawiającego zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca zobowiązuje się również do przeprowadzenia szkoleń dla Użytkowników końcowych i administratorów w przypadku dostarczenia Oprogramowania równoważnego. Celem uniknięcia wątpliwości, dostarczenie równoważnego Oprogramowania oraz wyżej wskazanych czynności jest możliwe o ile zapewni możliwość kontynuacji świadczenia usług przez Zamawiającego na rzecz podmiotów trzecich na poziomie obecnego systemu. W tym celu Wykonawca przed podpisaniem umowy na Oprogramowanie równoważne przedłoży podpisane porozumienie z MWT SOLUTIONS S.A. wskazujące, że posiada wsparcie w procesie migracji i weryfikacji danych. Przeprowadzenie przez Wykonawcę szkoleń dla Użytkowników końcowych i administratorów w przypadku dostarczenia Oprogramowania równoważnego, zwane dalej „Oprogramowaniem”, od dnia wygaśnięcia aktualnie posiadanej licencji tj. od dnia 15 grudnia 2025 r. na okres jednego roku oraz zapewni lub będzie świadczył w okresie obowiązywania licencji wsparcie techniczne (z ang. Technical Support) na rzecz Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

699993,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

699993,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

699993,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MWT Solutions S. A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

778-145-10-59

7.3.3)Ulica

ul. Szyperska 14

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

699993,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48780000-9Pakiety oprogramowania do zarządzan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 699 993 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48780000-9 (Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MWT Solutions S. A. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.