Dostawa oraz montaż drzwi przeciwpożarowych wraz z przebudową instalacji PPOŻ w budynku Domu Pomocy Społecznej w Giżycku.
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Giżycku (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa oraz montaż drzwi przeciwpożarowych wraz z przebudową instalacji PPOŻ w budynku…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=159, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
31 marca 2025
Termin ofert: 14 kwietnia 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 maja 2025
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
09 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GIŻYCKU |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Dział administracyjno gospodarczy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000302540 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Warszawska 31 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Giżycko |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 11-500 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL623 - Ełcki |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 87 428-25-73 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia-dps@dps-gizycko.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://dps-gizycko.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2ff5eb56-ff1d-4989-8905-af18c6bb20c1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00587264 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-09 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00169548 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa oraz montaż drzwi przeciwpożarowych wraz z przebudową instalacji PPOŻ w budynku Domu Pomocy Społecznej w Giżycku. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | DOSTAWA ORAZ MONTAŻ DRZWI PRZECIWPOŻAROWYCH W CZĘŚCIACH KONDYGNACYJNYCH BUDYNKU ZGODNIE Z EKSPERTYZĄ TECHNICZNĄ STANU OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ DLA BUDYNKU DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W GIŻYCKU ORAZ DOSTAWA I MONTAŻ DWÓCH WYŁAZÓW ODDZIELAJĄCYCH PODDASZE OD KORYTARZA, A TAKŻE DOSTAWA I MONTAŻ RUCHOMEJ BARIERKI ZABEZPIECZAJĄCEJ PRZED OMYŁKOWYM ZEJŚCIEM NA KONDYGNACJĘ PODZIEMNĄ PODCZAS EWAKUACJI ORAZ PRZEŁOŻENIE JEDNYCH DRZWI PPOŻ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-05-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | AT Serwis Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7393874282 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wodna 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Sząbruk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 11-036 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 123174,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00244688/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wykonawca podczas odkrywki miejsca przeniesienia obecnych drzwi ppoż. łączących pomieszczenie kuchni i klatkę schodową K2 natknął się na belkę nadprożową uniemożliwiającą dokonania ścięcia nadproża o ok. 10 - 11 cm miejsca przełożenia drzwi. Po konsultacjach postanowiono celem zakończenia montażu o zakupie nowych drzwi do kuchni zamiast przełożenia tych wskazanych w pierwotnym opisie przedmiotu zamówienia. Szczegóły w protokole konieczności. Zmiana przewidziana w umowie par. 12. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Wynagrodzenie ryczałtowe za wykonanie przedmiotu umowy ustalono do kwoty brutto 127 282,20 zł. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Opóźnienia w dostawie drzwi. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Termin zakończenia realizacji przedmiotu umowy ustala się na 31.10.2025 rok. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 127282,20 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →