Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
271 409 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup agregatów prądotwórczych

Zamawiający Gmina Pszczółki (Pszczółki, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup agregatów prądotwórczych”, wybierając ofertę wykonawcy Agregaty ENECOR Kordian Łuczak. Wartość umowy: 271 409 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PszczółkiPszczółki, Pomorskie (powiat Gdański →)opublikowano 9 grudnia 2025
Wartość umowy
271 409 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agregaty ENECOR Kordian Łuczak (Żukowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 271 409,34 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail