Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa 100 kpl. ubrań specjalnych strażaka - 4częściowych z podziałem na części.

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej (Krasnystaw, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa 100 kpl. ubrań specjalnych strażaka - 4częściowych z podziałem na części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110200219

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Poniatowskiego 10

1.4.2.)Miejscowość

Krasnystaw

1.4.3.)Kod pocztowy

22-300

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

82 576 25 55

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kp_krasnystaw@lubelskie.straz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

straz.krasnystaw.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7453cb2b-2145-47f2-99e9-454cd32d0750

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00584629

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00373819

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa 100 kpl. ubrań specjalnych strażaka - 4częściowych z podziałem na części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 50 kompletów Ubrań specjalnych strażaka – 4częściowych - składających się z: spodni ciężkich, kurtki ciężkiej, spodni lekkich i kurtki lekkiej spełniających wymagania OPZ KG PSP z 09.04.2019 r. Przedmiot zamówienia, obejmujący każdą z części, ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, a także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ. Rok produkcji ubrań - nie wcześniej niż 2025 r.

3.9.)Główny kod CPV

18110000-3 - Odzież branżowa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 50 kompletów Ubrań specjalnych strażaka – 4częściowych - składających się z: spodni ciężkich, kurtki ciężkiej,
spodni lekkich i kurtki lekkiej spełniających wymagania OPZ KG PSP z 09.04.2019 r. Przedmiot zamówienia, obejmujący
każdą z części, ma być fabrycznie nowy, nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, a
także musi spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 do SWZ. Rok
produkcji ubrań - nie wcześniej niż 2025 r.

3.9.)Główny kod CPV

18110000-3 - Odzież branżowa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

MILENA BIS sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

777-323-58-49

4.3.3.)Ulica

Cmentarna 6

4.3.4.)Miejscowość

Kostrzyn

4.3.5.)Kod pocztowy

62-025

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

409590 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00456021/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

409590 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zamówienie odebrano w dniu 07.11.2025 r., FV wystawiono w dniu 14.11.2025 r., płatność wykonano w dniu 08.12.2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18110000-3Odzież branżowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasnystaw.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18110000-3 (Odzież branżowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.