Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa przeglądu komór laminarnych i wirówek oraz usługa sprawdzenia wirówek – sprzętu będącego na stanie Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.

Zamawiający Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach (Siedlce, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa przeglądu komór laminarnych i wirówek oraz usługa sprawdzenia wirówek – sprzętu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8212068188

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kazimierzowska 29

1.4.2.)Miejscowość

Siedlce

1.4.3.)Kod pocztowy

08-110

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.7.)Numer telefonu

25 632 64 59

1.4.8.)Numer faksu

25 632 55 84

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

wiw@mazowsze.wiw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wiw.mazowsze.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b52c1b6b-180e-4ca3-aa0c-903d6b2670fd

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00584624

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00440952

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa przeglądu komór laminarnych i wirówek oraz usługa sprawdzenia wirówek – sprzętu będącego na stanie Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1: Usługa przeglądu i sprawdzenia wirówek - zgodnie z zapisami SWZ

3.9.)Główny kod CPV

50412000-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury badawczej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„ALAB” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252358933

4.3.3.)Ulica

Stępińska 22/30

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-739

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

9348,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00570422/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9348,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z siedzibą w Siedlcach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Siedlce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50412000-6 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury badawczej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.