ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

USŁUGA UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNEGO GMINY MIASTA LĘBORK

Zamawiający Gmina Miasto Lębork (Lębork, Pomorskie) prowadził postępowanie „USŁUGA UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNEGO GMINY MIASTA LĘBORK”. Termin składania ofert minął 18 grudnia 2025, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasto LęborkLębork, Pomorskie (powiat Lęborski →)opublikowano 8 grudnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 526 200 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
18 grudnia 2025, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena90%Warunki ubezpieczenia10%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 90%, warunki ubezpieczenia 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: USŁUGA UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNEGO GMINY MIASTA LĘBORK.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Lębork

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979737

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Krajowej 14

1.5.2.)Miejscowość

Lębork

1.5.3.)Kod pocztowy

84-300

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@um.lebork.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lebork.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.11.)Dane podmiotu, któremu zamawiający powierzył przeprowadzenie postępowania
1.11.1.)Nazwa podmiotu prowadzącego postępowanie

Supra Brokers S.A.

1.11.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

021916234

1.11.3.)Ulica

Aleja Śląska 1

1.11.4.)Miejscowość

Wrocław

1.11.5.)Kod pocztowy

54-118

1.11.6.)Województwo

dolnośląskie

1.11.7.)Kraj

Polska

1.11.8.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.11.11.)Adres poczty elektronicznej

centrala@suprabrokers.pl

1.11.12.)Adres strony internetowej

www.suprabrokers.pl

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNEGO GMINY MIASTA LĘBORK

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-39344c40-3d4e-4ac2-88cd-39c34c09e522

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00583934

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Tak

3.3.)Informacje na temat sposobu udostępnienia zastrzeżonych dokumentów zamówienia

Część SWZ objęta poufnością
może zostać udostępniona wyłącznie Wykonawcom na podstawie złożonego
wniosku. Przez pojęcie Wykonawcy należy rozumieć osobę fizyczną, osobę
prawną albo jednostkę organizacyjną nieposiadającą osobowości prawnej, która
oferuje na rynku świadczenie usług lub ubiega się o udzielenie zamówienia,
złożyła ofertę lub zawarła umowę w sprawie zamówienia publicznego (art. 7 pkt
30 ustawy). Powyższą klauzulą poufności objęte są: szczegółowe warunki
zamówienia wraz z opisem przedmiotu zamówienia, informacje do oceny ryzyka,
rejestr pojazdów.

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały na stronie platformazakupowa.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

W związku z przetwarzaniem danych osobowych osób fizycznych składających
w imieniu wykonawcy ofertę, pełnomocników, osób reprezentujących
wykonawcę oraz osób prowadzących postępowanie o udzielenie zamówienia
publicznego, realizując obowiązek, o którym mowa w art. 13 RODO
informujemy:
1) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c
RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia
publicznego
2) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym
udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o ustawę oraz
broker Zamawiającego przygotowujący i przeprowadzający postępowanie –
Supra Brokers S.A z siedzibą we Wrocławiu a także podmioty uczestniczące
w postępowaniu na platformazakupowa.pl
3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy,
przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia,
a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania
obejmuje cały czas trwania umowy.
4) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio
Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach
ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z
ustawy.
5) W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą
podejmowane w sposób zautomatyzowany, dane nie będą przekazywane do
państwa trzeciego.
6) Posiada Pan/Pani prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania
danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia skargi do
Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7) Nie przysługuje Panu/Pani w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO
prawo do usunięcia danych, prawo do przenoszenia danych osobowych,
prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą
prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c
RODO.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

W związku z przetwarzaniem danych osobowych osób fizycznych składających
w imieniu wykonawcy ofertę, pełnomocników, osób reprezentujących
wykonawcę oraz osób prowadzących postępowanie o udzielenie zamówienia
publicznego, realizując obowiązek, o którym mowa w art. 13 RODO
informujemy:
1) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c
RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia
publicznego
2) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym
udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o ustawę oraz
broker Zamawiającego przygotowujący i przeprowadzający postępowanie –
Supra Brokers S.A z siedzibą we Wrocławiu a także podmioty uczestniczące
w postępowaniu na platformazakupowa.pl
3) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy,
przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia,
a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania
obejmuje cały czas trwania umowy.
4) Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio
Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach
ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia
publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z
ustawy.
5) W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą
podejmowane w sposób zautomatyzowany, dane nie będą przekazywane do
państwa trzeciego.
6) Posiada Pan/Pani prawo dostępu do danych osobowych, sprostowania
danych, żądania ograniczenia przetwarzania danych, wniesienia skargi do
Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7) Nie przysługuje Panu/Pani w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO
prawo do usunięcia danych, prawo do przenoszenia danych osobowych,
prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą
prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c
RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

SWZ NR 31991/2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ubezpieczenia komunikacyjne

4.2.6.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Zamawiający
przewiduje możliwość zawarcia w okresie trwania umowy
zamówienia polegającego na powtórzeniu usług podobnych do zamówienia
podstawowego stanowiących 20% zamówienia podstawowego. Zamówienie
udzielane będzie na usługi zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego w
trybie zamówień z wolnej ręki, po spełnieniu przesłanek z art. 214 ust.1 pkt. 7
ustawy.

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

90

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

warunki ubezpieczenia

4.3.6.)Waga

10

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Zgodnie z punktem V SWZ

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy występujący wspólnie w rozumieniu art. 58 ustawy.
1) Wykonawcy występujący wspólnie ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzieleniu zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2) Każdy z Wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o zamówienie zobowiązany jest złożyć oświadczenie potwierdzające, że spełnia warunki udziału w postępowaniu.
3) Wszelka korespondencja odbywać się będzie wyłącznie z pełnomocnikiem.
4) Zamawiający żąda przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych Wykonawców.
5) Wszyscy członkowie konsorcjum ponoszą solidarnie odpowiedzialność prawną za realizację zamówienia. Problematykę zobowiązań solidarnych w zakresie nieuregulowanym przez umowę między Wykonawcami regulują przepisy kodeksu cywilnego.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Projektowane postanowienia umów w sprawie zamówienia publicznego, które
zostaną wprowadzone do treści przyszłej umowy znajdują się we wzorze umowy
generalnej stanowiącej załącznik do SWZ.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-12-17 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/suprabrokers

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-12-17 12:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-01-15

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Wykonawcy działający w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych
Jeżeli Wykonawca działa w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych, w przypadku udzielenia mu zamówienia, umowa nie będzie zawarta na zasadzie wzajemności a Zamawiający nie będzie zobowiązany zostać jego członkiem.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
526 200 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 032 zł1 025 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
820 968 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 032 zł
Mediana
526 200 zł
Górny kwartyl
1 025 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 18.12.2025, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Miasto Lębork prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lębork.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.