Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 042 193 zł
Umowa zawarta
5 grudnia 2025
Okres realizacji
do 9 lutego 2028
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Uruchomienie dekoracji w roku 202540%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia

Zamawiający Gmina Karczew (Karczew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia”, wybierając ofertę wykonawcy MULTIDEKOR SPÓŁKA AKCYJNA. Wartość umowy: 1 042 193 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KarczewKarczew, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 8 grudnia 2025
Wartość umowy
1 042 193 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 listopada 2025

    Termin ofert: 14 listopada 2025 12:15
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MULTIDEKOR SPÓŁKA AKCYJNA (Piastów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 042 193,28 zł (umowę zawarto 5 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 9 lutego 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Karczew

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269226

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 28

1.5.2.)Miejscowość

Karczew

1.5.3.)Kod pocztowy

05-480

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

+48 22 780 65 88

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.szulc@karczew.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.karczew.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://karczew.logintrade.net/zapytania_email,214501,a83a96db54647186a10c3c6587cd5fdb.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a4ccb6a-fc89-430a-bf1d-4bbf2b1d2aab

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00583420

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00037159/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Aranżacja iluminacji świątecznych i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia w latach 2025-2028

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00515300

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.18.2025.MS

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

900000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy, zamontuje, uruchomi, zapewni eksploatację, demontaż, przechowanie i najem w latach 2025-2028, nowych dekoracji. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisują: Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ oraz załącznik do Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ) pod nazwą: Projekt graficzny elementów dekoracji świątecznej wraz ze szczegółowym opisem tych dekoracji – stanowiący Załącznik Nr 7 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU) stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ. Wszystkie załączniki do SWZ szczegółowo wymienione są w punkcie 39 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

50232000-0 - Usługi w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych i sygnalizatorów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

51110000-6 - Usługi instalowania sprzętu elektrycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1042193,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1042193,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1042193,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MULTIDEKOR SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5342487835

7.3.3)Ulica

Noakowskiego 4

7.3.4)Miejscowość

Piastów

7.3.5)Kod pocztowy

05-820

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1042193,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-02-09

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50232000-0Usługi w zakresie konserwacji publi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Karczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Karczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 042 193 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50232000-0 (Usługi w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych i sygnalizatorów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MULTIDEKOR SPÓŁKA AKCYJNA (Piastów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.