ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia

Zamawiający Gmina Karczew (Karczew, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia”. Termin składania ofert minął 14 listopada 2025, 12:15. Planowany budżet: 13 141 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KarczewKarczew, Mazowieckie (powiat Otwocki →)opublikowano 4 listopada 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
13 141 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
14 listopada 2025, 12:15
Zakończone
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Uruchomienie dekoracji w roku 202540%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    04 listopada 2025

    Termin ofert: 14 listopada 2025 12:15
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    08 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest aranżacja iluminacji świątecznej i dekoracji świetlnych z okazji Bożego Narodzenia.

  • 2

    ZakresSzczegóły zamówienia dostępne są na stronie internetowej postępowania: https://karczew.logintrade.net/zapytania_email,214501,a83a96db54647186a10c3c6587cd5fdb.html.

  • 3

    ZakresKomunikacja z wykonawcami odbywa się wyłącznie elektronicznie poprzez platformę wskazaną w ogłoszeniu.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

  • 5

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 13 141,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail