Dostawa warzyw, owoców i jaj do SPZOZ w Choszcznie-II
Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie (Choszczno, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa warzyw, owoców i jaj do SPZOZ w Choszcznie-II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 216 140 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=111, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Rolnictwo, hodowla, rybołówstwo, leśnictwo (CPV 03)
- woj. Zachodniopomorskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Choszcznie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 210373543 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | M. Niedziałkowskiego 4 A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Choszczno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 73-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 95 765 87 43 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 95 765 24 10 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetarg@spzozchoszczno.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.spzozchoszczno.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-791290e3-8498-4b6f-b3b8-72425208e332 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00583049 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00488725 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa warzyw, owoców i jaj do SPZOZ w Choszcznie-II |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | warzywa i owoce zgodnie z wymaganiami opisanymi w załącznik nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy 2024-2025 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 03221000-6 - Warzywa |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | jaja zgodnie z opisem w załączniku nr 2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy 2024-2025 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 03142500-3 - Jaja |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-09-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | „Sł. Borek i A. Borek Handel i Usługi Spółka Cywilna” |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5941588324 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wojska Polskiego 13 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | CHOSZCZNO |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 73-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 363174,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00522101/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | dostosowanie ilości poszczególnych asortymentów do zmienionych potrzeb |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | dostosowanie ilości poszczególnych asortymentów do zmienionych potrzeb |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 447443,85 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 444941,75 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).