Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
295 000 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2025
Okres realizacji
do 22 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 272 562 zł – 320 611 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 8,2% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty, materiały oraz na zainstalowane urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Utwardzenie terenu przy gospodarstwie szkolnym”

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Michała Drzymały w Brzostowie (Brzostowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Utwardzenie terenu przy gospodarstwie szkolnym”, wybierając ofertę wykonawcy FEED-TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 295 000 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
295 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 października 2025

    Termin ofert: 12 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 grudnia 2025

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FEED-TEL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wyrzysk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 295 000,00 zł (umowę zawarto 28 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 272 561,53 zł do 320 611,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail