Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KDI Sp. z o.o.· Szczecinmała firma
Wartość umowy
369 000 zł
Umowa zawarta
5 grudnia 2025
Okres realizacji
do 23 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy Nowogard polegająca na wymianie pokrycia dachowego i wymianie bram garażowych

Zamawiający Gmina Nowogard (Nowogard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku do przechowywania sprzętu ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy KDI Sp. z o.o. Wartość umowy: 369 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina NowogardNowogard, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 8 grudnia 2025
Wartość umowy
369 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KDI Sp. z o.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 369 000,00 zł (umowę zawarto 5 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 23 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail