Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja stacji uzdatniania wody Tajno Stare, gmina Bargłów Kościelny

Zamawiający Gmina Bargłów Kościelny (Bargłów Kościelny, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja stacji uzdatniania wody Tajno Stare, gmina Bargłów Kościelny”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Bargłów Kościelny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000534049

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Augustowska, 47

1.4.2.)Miejscowość

Bargłów Kościelny

1.4.3.)Kod pocztowy

16-320

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.7.)Numer telefonu

87/ 642-40-11

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@barglow.dt.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ug.barglow.wrotapodlasia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d7489b4b-6586-4c2d-9eec-35d91fedb26a

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00580419

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00188470

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja stacji uzdatniania wody Tajno Stare, gmina Bargłów Kościelny

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.W celu zwiększenia wydajności i zapewnienia niezawodności ujęcia wody Tajno Stare, projektuje się modernizację stacji uzdatniania wody. 2. Zakres planowanych robót obejmuje m. in

• remont betonowych obudów studni głębinowej – 2kpl., • przebudowę zewnętrznej instalacji ssania ze zbiorników retencyjnych na zestaw hydroforowy – 12m, • przebudowę wewnętrznych instalacji technologicznych – 30m, • wymianę urządzeń technologicznych stacji uzdatniania wody: - rozdzielnia technologiczna stacji uzdatniania wody – 1kpl. - zestaw hydroforowy z rozdzielnią zestawu – 1kpl. - lampa UV z rozdzielnią – 1kpl. - kanałowy wentylator powietrza z filtrami – 1kpl. - pompa procesowa – 2kpl. - dmuchawa powietrza – 1kpl. - sprężarka śrubowa z osuszaczem chłodniczym – 2kpl. - przepustnica międzykołnierzowa z napędem pneumatycznym Ø200mm – 8kpl. - przepustnica międzykołnierzowa z napędem pneumatycznym Ø100mm – 12kpl. - przepustnica międzykołnierzowa z napędem pneumatycznym Ø40mm – 4kpl. - wodomierz wody surowej NKO Ø80mm na certyfikowany przepływomierz DN80 – 2kpl. - wodomierz wody płucznej NKO Ø200mm na certyfikowany przepływomierz DN200 – 1kpl. - przepływomierz wody na sieć DN150mm na certyfikowany przepływomierz DN150 – 1kpl. - rozdzielnia pneumatyczna – 1kpl. - pompa w odstojniku popłuczyn – 1kpl. • wpięcie układu technologicznego uzdatniania wody w nowy system monitoringu i wizualizacji – 1kpl., • remont elewacji budynku technologicznego polegający na jej oczyszczaniu i pomalowaniu – 240m2, • przebudowa kanału technologicznego – 8m2, • remont posadzki w hali technologicznej – 80m2. 3. Szczegółowy zakres planowanych do wykonania robót budowlanych zawarty jest w dokumentacji projektowej, stanowiącej Załącznik Nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71355000-1 - Usługi pomiarowe

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-05-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-10-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne San-System Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281557093

4.3.3.)Ulica

Mazurska 30a

4.3.4.)Miejscowość

Olecko

4.3.5.)Kod pocztowy

19-400

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

877944,48 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00265097/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

877944,48 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Bargłów Kościelny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bargłów Kościelny.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.