Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu PICKUP z napędem 4x4 dla KM PSP Kraków

Zamawiający Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu PICKUP z napędem 4x4 dla KM…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 545 395 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351567031

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Westerplatte 19

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-033

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.)Numer telefonu

+48 728 815 080

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

piotr.kasperek@psp.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kmpsp-krakow/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fdbb91d9-ec8f-424a-994a-f653c434c6e8

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00580043

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00339524

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu PICKUP z napędem 4x4 dla KM PSP Kraków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu PICKUP z napędem 4x4 dla KM PSP Kraków
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. lekkiego samochodu rozpoznawczo – ratowniczego typu PICKUP z napędem 4x4. Pojazd fabrycznie nowy, musi spełniać wymagania o ruchu drogowym (ważna homologacja na pojazd bazowy).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34114110-3 - Pojazdy ratownicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34114110-3 - Pojazdy ratownicze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-03

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

REN-CAR Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

642 000 04 29

4.3.3.)Ulica

Gliwicka 190

4.3.4.)Miejscowość

Rybnik

4.3.5.)Kod pocztowy

44-207

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

289999,99 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00419852/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

289999,99 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114110-3Pojazdy ratownicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
545 395 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 690 zł1 068 291 zł
Rozstęp międzykwartylowy
769 601 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
298 690 zł
Mediana
545 395 zł
Górny kwartyl
1 068 291 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114110-3 (Pojazdy ratownicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.