Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
149 445 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
do 11 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Moc agregatu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego

Zamawiający Gmina Ośno Lubuskie (Ośno Lubuskie, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego”, wybierając ofertę wykonawcy Kruzer s.c. Wartość umowy: 149 445 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Ośno LubuskieOśno Lubuskie, Lubuskie (powiat Słubicki →)opublikowano 5 grudnia 2025
Wartość umowy
149 445 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kruzer s.c. (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 149 445,00 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 0,00 zł do 149 445,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 11 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ośno Lubuskie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966852

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Ośno Lubuskie

1.5.3.)Kod pocztowy

69-220

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@osno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://osno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1217528

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a765d71-b2f9-47e3-a940-290dc5bca8e6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00578546

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00010375/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00539817

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZF.271.14.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

121951,22 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego agregatu prądotwórczego, rok produkcji 2025 (dopuszczalny rok produkcji 2024, preferowany rok 2025), o mocy znamionowej od 60 do 120 kW – 1 szt.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia oraz warunków jego realizacji znajdują się w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz w projekcie (wzorze) umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Określone parametry techniczne i gwarancji należy traktować jako minimalne.

4.5.3.)Główny kod CPV

31120000-3 - Generatory

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

149445 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

149445 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kruzer s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8952220463

7.3.3)Ulica

Tatarakowa 11

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-516

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

149445 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ośno Lubuskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ośno Lubuskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 149 445 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31120000-3 (Generatory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kruzer s.c. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.