Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
379 984 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach (zadanie „R”). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
    Wartość umowy
    173 343 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach (zadanie „W”). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
    Wartość umowy
    206 641 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach (zadanie „Z”)

Zamawiający Centralny Ośrodek Informatyki (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 379 984 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Centralny Ośrodek InformatykiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 grudnia 2025
Łączna wartość umów
379 984 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 września 2025

    Termin ofert: 30 września 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 grudnia 2025

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ACTUS - INFO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); EXATEL Spółka Akcyjna (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 379 983,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRALNY OŚRODEK INFORMATYKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100999489

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleje Jerozolimskie 132-136

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-305

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@cyfra.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.coi.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c12003ec-80ec-4a55-8767-c03992489d9a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Informatyzacja i Teleinformatyka

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach (zadanie „Z”)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c12003ec-80ec-4a55-8767-c03992489d9a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00577836

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00106118/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00433431

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

COI-ZAK.262.70.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach (zadanie „R”).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

72411000-4 - Dostawcy usług internetowych (ISP)

4.5.5.)Wartość części

173342,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi dostępu do sieci Internet i usługi antyDDoS w dwóch Lokalizacjach (zadanie „W”).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

72411000-4 - Dostawcy usług internetowych (ISP)

4.5.5.)Wartość części

206641,23 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

173342,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206641,23 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

173342,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ACTUS - INFO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992701080

7.3.3)Ulica

Stanisławowskiej 47

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-611

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

173342,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-04

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

173342,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206641,23 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

206641,23 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EXATEL Spółka Akcyjna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5270104568

7.3.3)Ulica

Perkuna 47

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-164

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

206641,23 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Informatyki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 379 984 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72411000-4 (Dostawcy usług internetowych (ISP)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ACTUS - INFO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.