ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa stanowiska edukacyjnego do symulacji użytkowania maszyn rolniczych na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Rataja w Krzelowie

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie (Krzelów, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „Dostawa stanowiska edukacyjnego do symulacji użytkowania maszyn rolniczych na potrzeby…”. Termin składania ofert minął 12 grudnia 2025, 08:45. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
12 grudnia 2025, 08:45
Zakończone
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa stanowiska edukacyjnego do symulacji użytkowania maszyn rolniczych na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Rataja w Krzelowie.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. MACIEJA RATAJA W KRZELOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291175969

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

39

1.5.2.)Miejscowość

Krzelów

1.5.3.)Kod pocztowy

28-340

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsckpkrzelow@op.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsckpkrzelow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa stanowiska edukacyjnego do symulacji użytkowania maszyn rolniczych na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Rataja w Krzelowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-866b6caa-8ee4-4599-95a9-b2ecbd49f6b1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00577781

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja KPO A3.1.1 wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Zakres Inwestycji: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności, realizujących koncepcje centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”.

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-866b6caa-8ee4-4599-95a9-b2ecbd49f6b1

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia):
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-866b6caa-8ee4-4599-95a9-b2ecbd49f6b1

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia.
W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP13/2025

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa stanowiska edukacyjnego do symulacji użytkowania maszyn rolniczych na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Rataja w Krzelowie tj. obsługi ciągnika rolniczego oraz maszyny, jazdy równoległej – stan nowy, rok produkcji 2024-2025.
Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz:
 zał. nr 1 do swz – projektowane postanowienia umowy (wzór umowy),
 zał. nr 2 do swz – opis przedmiotu zamówienia/specyfikacji technicznej.

4.2.6.)Główny kod CPV

34152000-7 - Symulatory szkoleniowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Okres gwarancji

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

W terminie wyznaczonym na składanie ofert, Wykonawca jest zobowiązany złożyć:
1) formularz ofertowy udostępniony przez Zamawiającego na Platformie
e-Zamówienia i zamieszczony w podglądzie postępowania w zakładce „Informacje podstawowe”, podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem osobistym lub podpisem zaufanym przez osoby umocowane
do reprezentowania Wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 3
do swz;


2) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, jeżeli w jego imieniu działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru;
Opisane powyżej zasady stosuje się odpowiednio do osoby działającej w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie niniejszego zamówienia oraz do osoby działającej w imieniu podmiotu udostępniającego zasoby.

3) aktualne na dzień składania ofert oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu. Oświadczenie należy złożyć wg wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do swz.

4) specyfikację techniczną - załącznik nr 2 do swz (odpowiednio dla części, na którą Wykonawca składa ofertę. Specyfikacja techniczna stanowi integralną część oferty i nie podlega uzupełnieniu).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

punkt 6.4 swz

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Zasady zmian zawartej umowy w sprawie zamówienia publicznego określone zostały w art. 455 ustawy.
2. Dopuszczalne zmiany treści zawartej umowy na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy oraz rodzaj, zakres i warunki dokonania takich zmian zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 1 do swz.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-12-12 08:45

8.2.)Miejsce składania ofert

Oferty zostana otwarte elektronicznie na stroniehttps://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ca3f3bac-e29f-40bc-9739-e25a521f50c0

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-12-12 09:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-01-10

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w ramach niniejszego zamówienia. Zasadnym jest ekonomicznie, eksploatacyjnie i użytkowo, by zamówieniu udzielone zostało jednemu wykonawcy, który w pełni odpowiada za całość przedmiotu zamówienia i udziela spójnej gwarancji. Ponadto zastosowany ewentualnie podział zamówienia na części nie zwiększyłby konkurencyjności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw – zakres zamówienia jest zakresem typowym, umożliwiającym złożenie oferty wykonawcom z grupy małych lub średnich przedsiębiorstw.
Zamówienie realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Utworzenie i wsparcie funkcjonowania Branżowego Centrum Umiejętności w dziedzinie mechanizacji rolnictwa w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Krzelowie”; Inwestycja KPO A3.1.1 wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie. Zakres Inwestycji: Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcje centrów doskonałości zawodowej (CoVEs)”.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34152000-7Symulatory szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 12.12.2025, 08:45. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Krzelowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krzelów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34152000-7 (Symulatory szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.