Dostawy środków i sprzętu do utrzymania czystości - ZP-26/24
Zamawiający Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy środków i sprzętu do utrzymania czystości - ZP-26/24”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=746, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
26 lipca 2024
Termin ofert: 12 sierpnia 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
13 września 2024
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 marca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
06 czerwca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
26 listopada 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 grudnia 2025
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szpital Kliniczny im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000298554 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | dr. Józefa Babińskiego 29 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kraków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 30-393 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL213 - Miasto Kraków |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@babinski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.babinski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2b642ae1-4443-4ad9-ad8b-1176c6d9837f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00575635 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00432341 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawy środków i sprzętu do utrzymania czystości - ZP-26/24 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem postępowania są sukcesywne dostawy środków i sprzętu do utrzymania czystości dla Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego SPZOZ w Krakowie, zgodnie z Asortymentem określonym dla Pakietu VII. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39200000-4 - Wyposażenie domowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Barbara Szczepaniec PW Perspektywa |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6790024787 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 30944,34 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00499488/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-02 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zamawiający do dnia 02.09.2025r. nie wykorzystał maksymalnego wynagrodzenia wskazanego w umowie |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Paragraf 2 ust. 1 umowy otrzymał następujące brzmienie: "Umowa zostaje zawarta na okres 15 miesięcy od 03.09.2024r. do 02.12.2025r." |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 30869,57 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →