Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: ICS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wartość umowy
635 795 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 631 440 zł – 700 698 złodrzucone: 1
Wybrano ofertę droższą o 0,7% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena80%Jakość usługi - wykorzystywanie przy wykonywaniu usługi sprzątania maszyny (automatu) szor20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług sprzątania w siedzibie oraz na terenach przyległych do siedziby Sądu Rejonowego w Szczytnie w 2026 i 2027 roku.

Zamawiający Sąd Rejonowy w Szczytnie (Szczytno, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług sprzątania w siedzibie oraz na terenach przyległych do siedziby Sądu…”, wybierając ofertę wykonawcy S4H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 635 795 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
635 795 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 października 2025

    Termin ofert: 6 listopada 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: S4H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Olsztyn), wspólnie z: ICS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 635 794,56 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 631 440,00 zł do 700 698,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Szczytnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323625

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sienkiewicza 8

1.5.2.)Miejscowość

Szczytno

1.5.3.)Kod pocztowy

12-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

oddzial.administracyjny@szczytno.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szczytno.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-acf3e898-621e-4b05-8721-c44a2601af27

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


resort sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług sprzątania w siedzibie oraz na terenach przyległych do siedziby Sądu Rejonowego w Szczytnie w 2026 i 2027 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-acf3e898-621e-4b05-8721-c44a2601af27

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00574660

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00329624/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług sprzątania w siedzibie oraz na terenach przyległych do siedziby Sądu Rejonowego w Szczytnie w 2026 i 2027 roku.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00503002

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A.261.24.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budynek Sądu Rejonowego w Szczytnie ma charakter zabytkowy. Posiada archiwa zlokalizowane w poziomie piwnic. Pozostałe pomieszczenia zlokalizowane są na czterech kondygnacjach i użytkowym poddaszu. W budynku znajdują się wysokie pomieszczenia, w tym sale rozpraw (ponad 3 m wysokości), nadto jedna sala rozpraw o pow. 124 m2 i wysokości 6,5 m z wysokimi oknami. Znaczną cześć powierzchni podłóg, w tym na wszystkich salach rozpraw, wykonano z parkietu dębowego lub jesionowego, wymagającego odpowiedniej pielęgnacji. Ciągi komunikacyjne pokryte są gresem. Drzwi do pomieszczeń wewnątrz budynku są drewniane, w archiwach metalowe, jasna kolorystyka.
Łączna powierzchnia do sprzątania wynosi 2370 m2, w tym: 47 pomieszczeń biurowych, 6 sal rozpraw, 1 sala konferencyjna.

4.5.3.)Główny kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

631440,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

700698,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

635794,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
S4H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ICS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7393871042

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-170

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

635794,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2027-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90911200-8Usługi sprzątania budynków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
621 000 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
263 664 zł941 959 zł
Rozstęp międzykwartylowy
678 294 zł
Źródło próbki
CPV 90911200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
263 664 zł
Mediana
621 000 zł
Górny kwartyl
941 959 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Szczytnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczytno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 635 795 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90911200-8 (Usługi sprzątania budynków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: S4H spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.