ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa cateringowa zbiorowego żywienia dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych (3-6 lat) oraz klas 1-8 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie z dietą

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Karniowie (Luborzyca, Małopolskie) prowadził postępowanie „Usługa cateringowa zbiorowego żywienia dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych…”. Termin składania ofert minął 10 grudnia 2025, 10:00. Planowany budżet: 470 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
470 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 grudnia 2025, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena30%Odległość50%Sprzęt - flota10%Dietetyk/technolog żywności10%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    03 grudnia 2025

    Termin ofert: 10 grudnia 2025 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 30%, Odległość 50%, Sprzęt - flota 10%, Dietetyk/technolog żywności 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa cateringowa zbiorowego żywienia dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych (3-6 lat) oraz klas 1-8 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Karniowie z dietą.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 470 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail